#ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy!

#ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy!

zostan fifa20 4 3 ofi - #ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy!

Ekstraklasa wstrzymała swoje rozgrywki, ale piłkarska rywalizacja może się dalej toczyć nie tylko na boiskach. Wspierając ideę ograniczania kontaktów i pozostania w domu, organizujemy turniej e-sportowy pod hasłem Ekstraklasa #ZostanWDomu z FIFA20.

Kluczowe w powstrzymaniu epidemii jest unikanie wychodzenia z domu i taki też cel ma turniej organizowany przez Ekstraklasę. Udział w rywalizacji mogą wziąć wszyscy posiadający konsolę PlayStation lub Xbox, bez względu na wiek. Zachęcamy do startu zarówno kibiców klubów Ekstraklasy jak i tych, którzy grają w FIFA20 zagranicznymi klubami. Amatorów i profesjonalnych graczy. Każdy ma szansę zmierzyć się z piłkarzem jednego z ekstraklasowych klubów, którzy również wezmą udział w rywalizacji.

Nasz turniej potrwa od piątku do niedzieli, w dniach 27-29 marca – start planowany jest każdego dnia o godzinie 18. Gramy systemem turniejowym – do jednego zwycięstwa w początkowych rundach, do dwóch zwycięstw od ćwierćfinałów. Przegrywający odpada z dalszej rywalizacji.  Każdy z trzech dni turniejowych to odrębna drabinka – wyłonimy więc sześciu zwycięzców na dwóch konsolach. Dla najlepszych przewidziano nagrody – oficjalne piłki PKO Bank Polski Ekstraklasy – adidas Uniforia oraz akcesoria gamingowe od Media Expert.

Rejestracje do turnieju startują we wtorek 24 marca od godziny 10:00 i potrwają do piętnastu minut przed rozpoczęciem każdego z dni turniejowych. Zapisać można się na stronie EkstraklasaGames.org. Gramy w trybie FUT, a jednym z kluczowych warunków jest posiadanie składu złożonego w całości z piłkarzy Ekstraklasy.

Polska liga jest jedną z pierwszych, które uzyskały od wydawcy gry – EA Sports – zgodę na organizację tego typu rozgrywek od momentu zawieszenia oficjalnych turniejów e-sportowych. Trwają także intensywne prace nad kolejnymi projektami angażującymi kluby oraz kibiców w wirtualne rozgrywki związane z Ekstraklasą.

Turniej Ekstraklasa #ZostanWDomu z FIFA20, podobnie jak turnieje Ekstraklasa Games koordynowany jest przez ESL Gaming Polska.

Nagrody:


1f3ae - #ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy! TURNIEJ XBOX:

  1. 1f3c5 - #ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy! miejsce: KONTROLER XBOXONE MS PAD WIRELESS ELITE SERIES 2 + ADIDAS PIŁKA EKSTRAKLASA PRO 2020 OMB
  2. 1f948 - #ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy! miejsce: KONTROLER XBOXONE S PAD WIRELESS BLUE
  3. 1f949 - #ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy! miejsce: XBOXONE PDP LICENCJONOWANA ŁADOWARKA SLIM DO PADÓW

1f3ae - #ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy! TURNIEJ PS4:

  1. 1f3c5 - #ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy! miejsce: SŁUCHAWKI PS4 PLATINUM (BEZPRZEWODOWE) + ADIDAS PIŁKA EKSTRAKLASA PRO 2020 OMB
  2. 1f948 - #ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy! miejsce: KONTROLER PS4 SONY PAD DUALSHOCK NIEBIESKI
  3. 1f949 - #ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy! miejsce: PS4 ŁADOWARKA PDP ENERGIZER

zostan fifa20 infografika 1585039854 - #ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy!

The post #ZostanWDomu z FIFA20 – zagraj w turnieju Ekstraklasy! appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.