You are currently viewing Zapowiedź meczu ŁKS II Łódź – Jagiellonia II Białystok

Zapowiedź meczu ŁKS II Łódź – Jagiellonia II Białystok

img 0527 | AleMecz.pl

W sobotę rezerwy ŁKS-u po raz ostatni zagrają na własnym boisku w tej rundzie. Rywalem łodzian będą rezerwy Jagiellonii Białystok, a mecz zostanie rozegrany w ramach 17. kolejki III ligi. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej.

Podopieczni trenera Marcina Matysiaka w środę wygrali 1:0 z Sokołem Aleksandrów Łódzki, dzięki czemu zapewnili sobie udział w Wojewódzkim etapie Pucharu Polski. Tydzień temu w lidze ełkaesiacy musieli jednak uznać wyższość Błonianki Błonie, która wygrała na własnym boisku 2:1.

Jagiellonia II Białystok obecnie znajduje się “oczko” wyżej od ełkaesiaków, mając dwa punkty więcej. Gracze z Podlasia tydzień temu zremisowali z Pelikanem Łowicz 1:1, wcześniej natomiast lepsza od żółto-czerwonych okazała się Broń Radom.

Początek spotkania rezerw ŁKS-u z Jagiellonią II Białystok o godz. 11:00.


Organizacyjnie przed meczem rezerw:

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Jagiellonią II Białystok kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 10:00). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.

Pozostałe informacje

  • Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu rezerw ŁKS-u z Jagiellonią II Białystok zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.

Autor: Mateusz Żegota

The post Zapowiedź meczu ŁKS II Łódź – Jagiellonia II Białystok appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.

Dodaj komentarz