You are currently viewing Zapowiedź meczu ŁKS II Łódź – GKS Wikielec

Zapowiedź meczu ŁKS II Łódź – GKS Wikielec

rj3 1433 e1633683979521 | AleMecz.pl

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W sobotę rezerwy ŁKS-u wrócą po krótkiej przerwie na trzecioligowe boiska. Do Łodzi przyjedzie reprezentant Warmii i Mazur – GKS Wikielec.

Ostatni mecz podopieczni trenera Marcina Matysiaka rozegrali w zeszłą środę, kiedy po 120 minutach i serii rzutów karnych wyeliminowali z Okręgowego Pucharu Polski KS Kutno. W lidze nie poszło biało-czerwono-białym tak dobrze, ponieważ z Łowicza wrócili bez punktów. Na szczęście wydaje się, że problemy kadrowe łodzianie mają już za sobą. Z drużyną trenują Aleksander Ślęzak oraz Mateusz Kowalczyk, do tego żaden z zawodników nie jest zmuszony pauzować za nadmiar żółtych kartek.

GKS Wikielec od kilku lat występuje na poziomie trzeciej ligi. Obecnie goście sobotniego pojedynku zajmują 11. miejsce w tabeli, oczko nad rezerwami ŁKS-u, choć mają rozegrany jeden mecz więcej. W zeszłą sobotę drużyna z północy Polski uratowała punkt w doliczonym czasie gry meczu z Pelikanem Łowicz (1:1). Sobotnie spotkanie na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej rozpocznie się o godz. 15.30, choć na emocje liczyć możemy znacznie wcześniej, bowiem od godz. 11 o trzy punkty w Centralnej Lidze Juniorów ełkaesiacy powalczą tu z Polonią Warszawa.

Organizacyjnie przed meczem rezerw z GKS-em Wikielec:

Bilet w cenie 10 zł

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z GKS-em Wikielec kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 14:30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.

Pozostałe informacje

  • Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu rezerw ŁKS-u z GKS-em Wikielec zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.

Autor: Mateusz Żegota

The post Zapowiedź meczu ŁKS II Łódź – GKS Wikielec appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.

Dodaj komentarz