You are currently viewing Wspieraj ŁKS z karnetem na sezon 2022/2023

Wspieraj ŁKS z karnetem na sezon 2022/2023

kibice lks lodz | AleMecz.pl

W piątek 24 czerwca rozpocznie się sprzedaż karnetów na sezon 2022/2023. I nie przecierajcie oczu ze zdumienia. Zależy nam na gorącej atmosferze na stadionie Króla i zależy na frekwencji, więc przycięliśmy ceny.

Emocje w górę, ceny w dół. Pierwsza liga tym razem silna jak nigdy, a to zapowiada wiele meczów, które przyprawią nas wszystkich o szybsze bicie serca. Kupcie karnet, bo nie ma lepszego sposobu na wsparcie ŁKS-u. Płacisz raz – oglądasz na żywo 17 meczów (cały sezon) lub 9 meczów (na rundę).

W piątek 24 czerwca o godz. 12 ruszy sprzedaż karnetów za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.stadionalunii.pl oraz stacjonarnie w kasie (o terminach pracy kas poinformujemy wkrótce). Do Waszej dyspozycji są sektory: B, D, F oraz VIP.

Wkrótce info o promocjach!

Poniżej przedstawiamy podstawowy cennik karnetów (na cały sezon/rundę jesienną 2022/23) oraz biletów. To jednak nie wszystko. Wiecie, że nadal sprawdzamy możliwości techniczne systemu sprzedaży, do którego, ze względu na mecze międzynarodowe, był ostatnio utrudniony dostęp. A to oznacza, że wkrótce poinformujemy również o promocjach i różnych akcjach związanych ze sprzedażą karnetów.

I jeszcze jedna ważna sprawa. Nie możemy nie docenić tych wszystkich, którzy po raz kolejny zamierzają zakupić karnet, więc z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę przedłużenia karnetów. Dotyczy ona kibiców posiadających: karnet na cały ubiegły sezon (21/22), karnet na rundę wiosenną (21/22) lub mini karnet. W ten sposób pragniemy zrekompensować Wam rozegrany bez udziału publiczności ostatni mecz z Odrą Opole.


Cennik karnetów i biletów na sezon 2022/23 oraz rundę jesienną

Szczegółowy cennik znajdziesz na końcu artykułu.

cennik karnetow i biletow lks lodz w sezonie 2022 23 | AleMecz.pl

Kliknij na cennik, aby powiększyć

Pamiętajcie o karcie kibica

Przypominamy, że każdy karnetowicz musi posiadać kartę kibica. Jeśli już ją posiadacie karnet zostanie na nią automatycznie załadowany po dokonanym zakupie. Jeśli jej nie posiadacie – nie martwcie się. Kartę kibica można zakupić w cenie 10 zł (zakup i odbiór karty kibica tylko w kasach stacjonarnych).


karnety kontynuacja lks lodz 2022 23 | AleMecz.pl


karnety lks lodz 2022 23 | AleMecz.pl


karnety lks lodz jesien kontynuacja 2022 23 | AleMecz.pl


karnety lks lodz jesien 2022 23 | AleMecz.pl


bilety lks lodz sezon 2022 23 | AleMecz.pl

The post Wspieraj ŁKS z karnetem na sezon 2022/2023 appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.