W tym tygodniu osiem treningów

W tym tygodniu osiem treningów

wojciech stawowy lks lodz 2 - W tym tygodniu osiem treningów

fot. Artur Kraszewski

W poniedziałek rozpoczął się dwutygodniowy mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie ligowe starcie piłkarzy ŁKS-u z Górnikiem Zabrze.

Dziś (tj. w poniedziałek) ełkaesiacy będą trenować w al. Unii 2. Dwie jednostki treningowe mają natomiast nasi piłkarze w planach we wtorek, w środę i piątek, z czego część zajęć zostanie przeprowadzona w al. Unii 2, a część przy ul. Minerskiej.

W czwartek i niedzielę ełkaesiacy będą odpoczywać, z kolei w sobotę spotkają się na ostatnim w tym tygodniu treningu w godzinach przedpołudniowych.

Wierzę w to, że zdołamy razem z drużyną i sztabem szkoleniowym zrealizować cel. Zadanie jest trudne, ale nie jest niemożliwe – mówił kilka dni temu trener Wojciech Stawowy. – Piłkarze bardzo chcą i to dla mnie duży pozytyw. Spotkałem tutaj grupę ludzi, która wierzy w siebie. Jestem przekonany o tym, że będzie to miało przełożenie na rozgrywki ligowe – dodał szkoleniowiec ŁKS-u podczas ostatniego spotkania z dziennikarzami.

Za dwa tygodnie, po blisko trzech miesiącach przerwy, ekstraklasa wznowi rozgrywki. W sobotę 30 maja o godz. 15 piłkarze ŁKS-u rozpoczną na własnym boisku spotkanie z Górnikiem Zabrze.

The post W tym tygodniu osiem treningów appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.