You are currently viewing W sobotę rezerwy zagrają z Błonianką Błonie

W sobotę rezerwy zagrają z Błonianką Błonie

ls 2021007862 e1654280201820 | AleMecz.pl

fot. Lens Strong

W 36. kolejce trzeciej ligi druga drużyna ŁKS-u zmierzy się na własnym boisku z trzecią w tabeli Błonianką Błonie. Początek spotkania w sobotę o godz. 12.

Podopiecznych trenera Marcina Matysiaka od zrealizowania celu czyli utrzymania w trzeciej lidze dzieli tylko jeden punkt. W środę serię trzech wygranych przez łodzian meczów z rzędu przerwała Polonia Warszawa, więc tę stratę nasi piłkarze zamierzają powetować sobie w sobotę, gdy na własnym boisku powalczą o czternaste zwycięstwo sezonu, w tym o ten brakujący punkt, gwarantujący ligowy byt dwie kolejki przed końcem sezonu.

Na spacerek się nie zapowiada, bo do Łodzi przyjedzie trzecia w tabeli Błonianka Błonie. Co prawda zespół z województwa mazowieckiego nie zdoła doścignąć prowadzącej dwójki z Legionowa i stolicy, lecz zamierza zakończyć rozgrywki na trzecioligowym podium, wygrał cztery ostatnie spotkania, co więcej jest niepokonany od 2 kwietnia (tj. 24 kolejki).

Spotkanie rezerw ŁKS-u z Błonianką Błonie rozpocznie się w sobotę 4 czerwca o godz. 12 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej w Łodzi.


Organizacyjnie przed meczem rezerw

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Błonianką Błonie kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 11.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.

Pozostałe informacje

  • Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu rezerw ŁKS-u z Błonianką Błonie zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.

The post W sobotę rezerwy zagrają z Błonianką Błonie appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.