You are currently viewing Tydzień otwarty w Akademii ŁKS | 16-20 stycznia

Tydzień otwarty w Akademii ŁKS | 16-20 stycznia

Reklama

img 1740 e1672849105575 | AleMecz.pl

Wszystkich młodych piłkarzy z roczników 2006-2016, którzy chcieliby dołączyć do Akademii ŁKS Łódź zapraszamy na treningi w ramach Tygodnia Otwartego. Czekamy na Was w dniach 16-20 stycznia w ośrodku treningowym przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi.

Tydzień otwarty Akademii ŁKS to świetna okazja, żeby przyjrzeć się z bliska ośrodkowi przy ul. Krańcowej i metodom treningowym stosowanym przez naszych trenerów. Zapraszamy zwłaszcza w poniedziałek 16 stycznia, bo tego dnia rozpocznie się Tydzień Otwarty Akademii ŁKS. Zajęcia będą się odbywały wg harmonogramu treningowego poszczególnych drużyn (TUTAJ).

Akademia ŁKS Łódź to najlepsze miejsce do rozwijania piłkarskich umiejętności w województwie łódzkim. Tutaj pod czujnym okiem 25 wykwalifikowanych trenerów oraz fizjoterapeuty trenuje obecnie 350 młodych piłkarzy. Każdym z roczników opiekuje się przynajmniej dwóch szkoleniowców, którzy w naszej filozofii odgrywają kluczową rolę, ponieważ to na nich spoczywa odpowiedzialność za edukację i rozwój zawodników.

akademia lks lodz | AleMecz.pl

Nowoczesna baza szkoleniowa Akademii ŁKS składa się m.in. z kilku pełnowymiarowych i oświetlonych boisk piłkarskich z nawierzchnią naturalną, sztuczną i hybrydową, a poza tym z placu treningowego dla bramkarzy, boiska pod balonem oraz doskonale zaopatrzonego zaplecza w postaci m.in. wygodnych szatni i siłowni.

Aby wziąć udział w treningach organizowanych w ramach Tygodnia Otwartego Akademii ŁKS każdy z uczestników zobowiązany jest skontaktować się z trenerem swojego rocznika (KONTAKT) oraz dostarczyć:

Zawodnicy muszą posiadać:

  • sprzęt sportowy, obuwie, ochraniacze

Przy Akademii funkcjonują również projekty komercyjne

lks schools | AleMecz.pl

The post Tydzień otwarty w Akademii ŁKS | 16-20 stycznia appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.