You are currently viewing Trenuj z Wojskiem

Trenuj z Wojskiem

Reklama

Hokeiści z HK Energa Toruń założą mundury?

19 grudnia br. Wicepremier, Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak ogłosił kolejną edycję organizowanej przez armię kampanii „Trenuj z Wojskiem”. Tym samym w okresie stycznia i lutego, w całej Polsce odbędą się jednodniowe szkolenia wojskowe. W Toruniu w dniach 28 stycznia i 25 lutego, „Trening z Wojskiem” zorganizuje Centrum Szkolenia WOT, a udział w akcji zapowiedzieli hokeiści z HK Energa Toruń.

„Kiedy do naszego klubu wpłynęła propozycja z Centrum Szkolenia WOT, abyśmy wzięli udział w akcji „Trenuj z Wojskiem” to decyzja z naszej strony była błyskawiczna. Uważam, że każdy obywatel powinien posiadać podstawowe umiejętności proobronne.” – powiedział Bogdan Rozwadowski, Prezes KH Energa Toruń.

”Trenuj z wojskiem” to jednodniowe (8-godzinne), bezpłatne, przyjazne i profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowanych instruktorów. To inicjatywa, dobrowolna, prospołeczna i proobronna.

W czasie szkolenia wojsko nauczy każdego posługiwać się bronią, zakładać maskę, pokaże podstawy przetrwania (SERE) oraz technik wali w bliskim kontakcie, będzie można także rzucić granatem. Szkolenie to jest opcją dla wszystkich, którzy chcą czuć się bardziej bezpiecznie i pewnie.

Zapisy na szkolenie prowadzone przez CSWOT realizowane są poprzez:
tel: 887 336 473
e-mail: cswot.rzecznik@ron.mil.pl

Każdorazowo należy podać termin na jaki chcemy się zapisać, swoje Imię i Nazwisko, wiek, oraz numer telefonu. Udział w szkoleniu możliwy jest dla osób, które ukończyły 15 rok życia oraz posiadają Polskie Obywatelstwo.

A już teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiego humorystycznego filmiku przygotowanego przez Toruńskich zawodników oraz żołnierzy Centrum.