Terminarz Fortuna 1. Liga – sezon 2021/2022

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej opracował terminarz rozgrywek Fortuna 1. Ligi w sezonie 2021/2022. Rozpoczęcie rywalizacji zaplanowano na ostatni weekend lipca, a koniec na 21 maja 2022 roku. Resoviacy rozgrywki zainaugurują w Katowicach z miejscowym GKS, natomiast w 2. kolejce spotkań w Rzeszowie podejmiemy GKS Tychy.

Kolejka 1 – 31 lipca / 1 sierpnia 

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz
Górnik Polkowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole – Miedź Legnica
GKS Katowice – Resovia
GKS Tychy – ŁKS Łódź
Skra Częstochowa – Korona Kielce
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Puszcza Niepołomice

Kolejka 2 – 7-8 sierpnia

Korona Kielce – Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź – Skra Częstochowa
Resovia – GKS Tychy
Miedź Legnica – GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice – Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia – Chrobry Głogów

Kolejka 3 – 14-15 sierpnia

Widzew Łódź – Chrobry Głogów
Górnik Polkowice – Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy – Miedź Legnica
Skra Częstochowa – Resovia
Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź
Stomil Olsztyn – Arka Gdynia
Korona Kielce – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 4 – 18 sierpnia

Stomil Olsztyn – Korona Kielce
ŁKS Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Resovia – Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica – Skra Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole
Arka Gdynia – Widzew Łódź
GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz
Górnik Polkowice – Chrobry Głogów

Kolejka 5 – 21-22 sierpnia

Widzew Łódź – Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice – Arka Gdynia
Odra Opole – Chrobry Głogów
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz
Skra Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Resovia
Korona Kielce – ŁKS Łódź

Kolejka 6 – 28-29 sierpnia

Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź
Resovia – Korona Kielce
Miedź Legnica – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice
Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy
Chrobry Głogów – GKS Katowice
Arka Gdynia – Odra Opole
Widzew Łódź – Górnik Polkowice

Kolejka 7 – 4-5 września

Górnik Polkowice – Stomil Olsztyn
Odra Opole – Widzew Łódź
GKS Katowice – Arka Gdynia
GKS Tychy – Chrobry Głogów
Skra Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce – Miedź Legnica
ŁKS Łódź – Resovia

Kolejka 8 – 11-12 września

Stomil Olsztyn – Resovia
Miedź Legnica – ŁKS Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów – Skra Częstochowa
Arka Gdynia – GKS Tychy
Widzew Łódź – GKS Katowice
Górnik Polkowice – Odra Opole

Kolejka 9 – 18-19 września

Odra Opole – Stomil Olsztyn
GKS Katowice – Górnik Polkowice
GKS Tychy – Widzew Łódź
Skra Częstochowa – Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz
ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Resovia – Miedź Legnica

Kolejka 10 – 25-26 września

Stomil Olsztyn – Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Resovia
Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce
Chrobry Głogów – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź – Skra Częstochowa
Górnik Polkowice – GKS Tychy
Odra Opole – GKS Katowice

Kolejka 11 – 2-3 października

GKS Katowice – Stomil Olsztyn
GKS Tychy – Odra Opole
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice
Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Arka Gdynia
Korona Kielce – Chrobry Głogów
ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec
Resovia – Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 12 – 9-10 października

Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec – Resovia
Chrobry Głogów – ŁKS Łódź
Arka Gdynia – Korona Kielce
Widzew Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik Polkowice – Puszcza Niepołomice
Odra Opole – Skra Częstochowa
GKS Katowice – GKS Tychy

Kolejka 13 – 16-17 października

GKS Tychy – Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa – GKS Katowice
Puszcza Niepołomice – Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Górnik Polkowice
Korona Kielce – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – Arka Gdynia
Resovia – Chrobry Głogów
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 14 – 23-24 października

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów – Miedź Legnica
Arka Gdynia – Resovia
Widzew Łódź – ŁKS Łódź
Górnik Polkowice – Korona Kielce
Odra Opole – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Katowice – Puszcza Niepołomice
GKS Tychy – Skra Częstochowa

Kolejka 15 – 30-31 października

Skra Częstochowa – Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – GKS Katowice
Korona Kielce – Odra Opole
ŁKS Łódź – Górnik Polkowice
Resovia – Widzew Łódź
Miedź Legnica – Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 16 – 6-7 listopada

Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź – Miedź Legnica
Górnik Polkowice – Resovia
Odra Opole – ŁKS Łódź
GKS Katowice – Korona Kielce
GKS Tychy – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice

Kolejka 17 – 13-14 listopada

Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Skra Częstochowa
Korona Kielce – GKS Tychy
ŁKS Łódź – GKS Katowice
Resovia – Odra Opole
Miedź Legnica – Górnik Polkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź
Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów

Kolejka 18 – 20-21 listopada

Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Polkowice
Miedź Legnica – Odra Opole
Resovia – GKS Katowice
ŁKS Łódź – GKS Tychy
Korona Kielce – Skra Częstochowa

Kolejka 19 – 27-28 listopada

Stomil Olsztyn – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz – Górnik Polkowice
Chrobry Głogów – Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice – Korona Kielce
Skra Częstochowa – ŁKS Łódź
GKS Tychy – Resovia
GKS Katowice – Miedź Legnica
Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 20 – 4-5 grudnia

Arka Gdynia – Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Korona Kielce
Chrobry Głogów – Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice
Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice
Miedź Legnica – GKS Tychy
Resovia – Skra Częstochowa
ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice

Kolejka 21 – 26-27 lutego

Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice
Chrobry Głogów – Górnik Polkowice
Korona Kielce – Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – ŁKS Łódź
Puszcza Niepołomice – Resovia
Skra Częstochowa – Miedź Legnica
GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź – Arka Gdynia

Kolejka 22 – 5-6 marca

Stomil Olsztyn – Widzew Łódź
Arka Gdynia – Górnik Polkowice
Chrobry Głogów – Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Skra Częstochowa
Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice
Resovia – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź – Korona Kielce

Kolejka 23 – 12-13 marca

ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn
Korona Kielce – Resovia
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice – Chrobry Głogów
Odra Opole – Arka Gdynia
Górnik Polkowice – Widzew Łódź

Kolejka 24 – 19-20 marca

Stomil Olsztyn – Górnik Polkowice
Widzew Łódź – Odra Opole
Arka Gdynia – GKS Katowice
Chrobry Głogów – GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa
Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Miedź Legnica – Korona Kielce
Resovia – ŁKS Łódź

Kolejka 25 – 26-27 marca

Resovia – Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź – Miedź Legnica
Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Sandecja Nowy Sącz
Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec
Skra Częstochowa – Chrobry Głogów
GKS Tychy – Arka Gdynia
GKS Katowice – Widzew Łódź
Odra Opole – Górnik Polkowice

Kolejka 26 – 2-3 kwietnia

Stomil Olsztyn – Odra Opole
Górnik Polkowice – GKS Katowice
Widzew Łódź – GKS Tychy
Arka Gdynia – Skra Częstochowa
Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź
Miedź Legnica – Resovia

Kolejka 27 – 9-10 kwietnia

Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
Resovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia
Skra Częstochowa – Widzew Łódź
GKS Tychy – Górnik Polkowice
GKS Katowice – Odra Opole

Kolejka 28 – 16 kwietnia

Stomil Olsztyn – GKS Katowice
Odra Opole – GKS Tychy
Górnik Polkowice – Skra Częstochowa
Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Chrobry Głogów – Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz – Resovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica

Kolejka 29 – 23-24 kwietnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn
Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz
Resovia – Zagłębie Sosnowiec
ŁKS Łódź – Chrobry Głogów
Korona Kielce – Arka Gdynia
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice – Górnik Polkowice
Skra Częstochowa – Odra Opole
GKS Tychy – GKS Katowice

Kolejka 30 – 27 kwietnia

Stomil Olsztyn – GKS Tychy
GKS Katowice – Skra Częstochowa
Odra Opole – Puszcza Niepołomice
Górnik Polkowice – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Widzew Łódź – Korona Kielce
Arka Gdynia – ŁKS Łódź
Chrobry Głogów – Resovia
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 31 – 30 kwietnia-1 maja

Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica – Chrobry Głogów
Resovia – Arka Gdynia
ŁKS Łódź – Widzew Łódź
Korona Kielce – Górnik Polkowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Odra Opole
Puszcza Niepołomice – GKS Katowice
Skra Częstochowa – GKS Tychy

Kolejka 32 – 7-8 maja

Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice
GKS Katowice – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Odra Opole – Korona Kielce
Górnik Polkowice – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Resovia
Arka Gdynia – Miedź Legnica
Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 33 – 14-15 maja

Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia
Miedź Legnica – Widzew Łódź
Resovia – Górnik Polkowice
ŁKS Łódź – Odra Opole
Korona Kielce – GKS Katowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – GKS Tychy
Puszcza Niepołomice – Skra Częstochowa

Kolejka 34 – 21-22 maja

Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice
Skra Częstochowa – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Tychy – Korona Kielce
GKS Katowice – ŁKS Łódź
Odra Opole – Resovia
Górnik Polkowice – Miedź Legnica
Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec

Artykuł Terminarz Fortuna 1. Liga – sezon 2021/2022 pochodzi z serwisu CWKS RESOVIA RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA.

Dodaj komentarz