You are currently viewing Specjalna oferta dla studentów na mecze Apklan Resovii Rzeszów

Specjalna oferta dla studentów na mecze Apklan Resovii Rzeszów

Październik to czas, gdy studenci wracają na uczelnie. Wiedząc, że czas studiowania to nie tylko nauka spieszymy do Was z bardzo dobrą informacją! Od najbliższego meczu Apklan Resovii Rzeszów z Chrobrym Głogów aż do odwołania, bilety ulgowe w cenie 12 złotych przysługiwać będą także studentom!

Jeśli jesteś studentem i posiadasz ważną legitymację studencką swój bilet na mecz Dumy Rzeszowa w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi kupisz w cenie 12 złotych zarówno stacjonarnie podczas przedsprzedaży prowadzonej w siedzibie klubu oraz w formie online.

Uwaga! Oferta skierowana dla osób do 26 roku życia. W porozumieniu z rzeszowskimi uczelniami w kilkunastu miejscach na terenie kampusów akademickich pojawiły się dedykowane plakaty dla studentów zapraszające na październikowe mecze Apklan Resovii Rzeszów: Zmierzymy się z Chrobrym Głogów (16/10), Miedzią Legnica (19/10) oraz Widzew Łódź (ostatni weekend października).

Studencie! Do zobaczenia na meczach Resovii!

Artykuł Specjalna oferta dla studentów na mecze Apklan Resovii Rzeszów pochodzi z serwisu CWKS RESOVIA RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA.

Dodaj komentarz