#Sparingi2021​ | Bramki z meczu Legia II Warszawa – Radomiak Radom 5:3 [RADOMIAK.TV]

Legia II Warszawa – Radomiak Radom 5:3 (2:1)
Kacper Skibicki 30, Szymon Włodarczyk 36, Kacper Kostorz 63, Radosław Cielemęcki 66, Aleksander Waniek 77 – Karol Podliński 21, Dominik Sokół 54, Marcel Szymański 88

Legia II: (I połowa) 59. Kacper Tobiasz – 7. Oskar Wojtysiak, 5. Radosław Pruchnik, 4. Mateusz Hołownia, 16. Patryk Konik – 19. Kacper Skibicki, 6. Jakub Kisiel, 23. Patryk Pierzak, 25. Damian Warchoł, 22. Dawid Barnowski – 9. Szymon Włodarczyk. (II połowa) 59. Kacper Tobiasz – 18. Piotr Cichocki, 5. Radosław Pruchnik, 3. Iñaki Astiz, 21. Luís Rocha – 20. Lionnel Negou, 6. Jakub Kisiel (62, 24. Aleksander Waniek), 14. Kacper Gościniarek, 8. Bartłomiej Ciepiela, 19. Kacper Skibicki (62, 17. Radosław Cielemęcki) – 11. Kacper Kostorz.

Radomiak: Jan Szpaderski (46. Filip Majchrowicz) – Damian Jakubik, Łukasz Wiech, Maciej Świdzikowski, zawodnik testowany – Miłosz Kozak (62. Patryk Mikita), Athanasios Scheidt, Adam Banasiak, zawodnik testowany (46. Dominik Sokół), zawodnik testowany (62. Morimakan Diané) – Karol Podliński (76. Marcel Szymański).

W 32. minucie Szymon Włodarczyk (Legia II) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).