You are currently viewing Sparing ze Zniczem Pruszków na zakończenie przygotowań

Sparing ze Zniczem Pruszków na zakończenie przygotowań

rj2 3610 e1656785750226 | AleMecz.pl

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W sobotę 9 lipca, tydzień przed inauguracją rozgrywek ligowych, formę piłkarzy ŁKS-u sprawdzi drugoligowy Znicz Pruszków. Spotkanie odbędzie się na stadionie Króla z udziałem kibiców.

Ostatnim przed startem ligi rywalem ełkaesiaków miał być GKS Tychy, ale drużyny zmierzą się już w 2. kolejce Fortuna 1 Ligi, więc tę grę kontrolną odwołano. Tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek łodzianie zmierzą się ze Zniczem Pruszków (14. miejsce w ubiegłym sezonie II ligi), czyli jak rok temu, gdy również kilka dni przed pierwszoligową premierą spotkali się z zespołem z województwa mazowieckiego (3:0).

Sparing ŁKS-u ze Zniczem Pruszków rozpocznie się na stadionie Króla w sobotę 9 lipca o godz. 18:00. Mecz zostanie rozegrany z udziałem kibiców, więc to znakomita okazja, żeby zobaczyć w akcji drużynę trenera Kazimierza Moskala tuż przed ligową inauguracją.

Bilety na sparing ze Zniczem

Sprzedaż biletów na sparing ze Zniczem Pruszków w cenie 10 zł (normalny) będzie prowadzona stacjonarnie przy wejściu na trybunę. Do Waszej dyspozycji będzie sektor VIP.

The post Sparing ze Zniczem Pruszków na zakończenie przygotowań appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.