You are currently viewing Sebastian Bonecki pierwszym transferem Zagłębia

Sebastian Bonecki pierwszym transferem Zagłębia

Dlaczego Sebastian postawił na Zagłębie? – Z prostej przyczyny, ponieważ byłem w dobrym kontakcie z wiceprezesem Arkadiuszem Aleksandrem i trenerem Arturem Skowronkiem. I właśnie po rozmowach z nimi zdecydowałem się przyjść do Sosnowca – odpowiada zawodnik.
A jakie Sebastian ma oczekiwania po swoich występach w nowym klubie? – Myślę, że mam dużo do udowodnienia po ostatnim sezonie. Myślę ponadto, że jako Zagłębie Sosnowiec mamy dużo do udowodnienia całej Polsce, że jest to klub poukładany. Mam nadzieję, że zagramy dobry sezon, a ja pomogę drużynie w realizacji naszych celów sportowych.
Nowy nabytek sosnowiczan ma w Zagłębiu wielu kolegów z boiska, więc można powiedzieć, że czuje się jak w domu. – Znam się dobrze z Michałem Gliwą, Mateuszem Bodziochem, Dominikiem Jończym i Patrykiem Bryłą. Mam dużo znajomych w Zagłębiu. Myślę, że to moje wejście w szatnię będzie udane – dodaje Sebastian.
27-latek urodzony w Legnicy wystąpił w Ekstraklasie w 30 spotkaniach debiutując w 2013 roku w meczu Zagłębie Lubin – Cracovia. Na poziomie 1 ligi rozegrał 140 meczów zdobywając 11 goli i notując 8 asyst.

Sebastian – witamy na zagłębiowskim pokładzie i życzymy powodzenia!

▶️ SUBSKRYBUJ▶️ – https://www.youtube.com/ZaglebieSA
– – – – – – – – – – – – – – – –
Odwiedź nas:
WWW – http://zaglebie.eu/
📖 FACEBOOK – https://https://www.facebook.com/Zagl…
💬 TWITTER – https://twitter.com/zaglebie_eu
INSTAGRAM – https://www.instagram.com/zaglebiesos…