You are currently viewing Rusza sprzedaż biletów na finał Wojewódzkiego Pucharu Polski

Rusza sprzedaż biletów na finał Wojewódzkiego Pucharu Polski

stadion lks lodz 4 - Rusza sprzedaż biletów na finał Wojewódzkiego Pucharu Polski

fot. Dronem Po Niebie

We wtorek rezerwy ŁKS-u zmierzą się na stadionie im. Władysława Króla w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski z Unią Skierniewice. Już dzisiaj o godz. 12 rozpocznie się sprzedaż biletów na to spotkanie.

Niepokonani w tym sezonie podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera wywalczyli awans do trzeciej ligi, a teraz staną przed szansą zdobycia Wojewódzkiego Pucharu Polski, co uprawnia triumfatora tych rozgrywek do udziału na szczeblu centralnym Pucharu Polski w sezonie 2021/2022.

Już dziś rozpocznie się sprzedaż biletów na wtorkowy finał, w którym łodzianie zmierzą z trzecioligową Unią Skierniewce. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla przy al. Unii 2, a do dyspozycji kibiców będzie 25% miejsc na trybunie.

Bilet na finał Wojewódzkiego Pucharu Polski można zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl. Początek sprzedaży w poniedziałek o godz. 12.

Ceny biletów (jednolite):

  • Sektory B1, B2 – 10 zł
  • Sektor VIP – 15 zł

Mecz ŁKS II Łódź z Unią Skierniewce rozpocznie się we wtorek (tj. 22 czerwca) o godz. 18.

The post Rusza sprzedaż biletów na finał Wojewódzkiego Pucharu Polski appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.

Dodaj komentarz