Przed meczem z Górnikiem Polkowice

Dzisiejszym meczem Stali Stalowa Wola z Elaną Toruń zaczęliśmy dziewiątą kolejkę po przerwie związanej z koronawirusem. Jutro w ramach 31. kolejki II ligi przy Wyspiańskiego 22 zmierzymy się z Górnikiem Polkowice. Mecz rozpocznie się w sobotę, 11 lipca o godzinie 17:00, a sponsorem meczu została firma Alex – Grupa Budowlana.

Nasz jutrzejszy rywal zajmuje 7 miejsce w tabeli ligowej z 43 punktami na koncie z bilansem bramkowym 53 strzelonych, przy 42 straconych. W dwóch ostatnich kolejkach na wyjeździe Górnicy wygrali w Katowicach z miejscową GieKsą 2:1 oraz przegrali ze Stala Stalowa Wola 3:0). Najlepszym strzelcem zespołu jest Michał Bednarski, który ma na koncie 22 gole co czyni go królem strzelców II Ligi. Trenerem zielono-czarnych jest Enkeleid Dobi posiadający licencje UEFA PRO , który zaczął swoją karierę trenerską właśnie z Górnikiem Polkowice.

W poprzedniej rundzie mierząc się z zawodnikami z Polkowic na wyjeździe zremisowaliśmy 2:2. W jutrzejszym spotkaniu w zespole Szymona Grabowskiego nikt nie będzie pauzował za kartki. Arbitrem spotkania jest Marcin Szrek z Kielc. Transmisje ze spotkania będzie można obejrzeć na platformie TVCOM. Początek transmisji na 5 minut przed rozpoczęciem meczu (kliknij TUTAJ, by przejść do transmisji).

ZAPOWIEDŹ MECZOWA

Juz jutro o godzinie 17:00 przy Wyspiańskiego 22 Apklan Resovia zmierzy się z Górnikiem Polkowice! 26bd - Przed meczem z Górnikiem Polkowice1f525 - Przed meczem z Górnikiem Polkowice Na trybunach spotkamy się z 356 kibicami, a całą resztę zapraszamy na transmisję meczu na platformie TVCOM, którą przeprowadzi ResoviaTV 1f3a5 - Przed meczem z Górnikiem Polkowice26aa - Przed meczem z Górnikiem Polkowice1f534 - Przed meczem z Górnikiem PolkowiceSzymon Grabowski apeluje do kibiców Resovii wybierających się na mecz o gorący, żywiołowy doping i wsparcie! 1f4aa - Przed meczem z Górnikiem Polkowice Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia i już nie możemy doczekać się jutrzejszego meczu! 1f44a - Przed meczem z Górnikiem Polkowice Pamiętajcie o stroju galowym na biało-czerwono 26aa - Przed meczem z Górnikiem Polkowice1f534 - Przed meczem z Górnikiem PolkowiceSponsorem meczu została firma Alex – Grupa budowlana 1f91d - Przed meczem z Górnikiem PolkowiceDziękujemy Rzeszów – stolica innowacji 1f91d - Przed meczem z Górnikiem PolkowiceW newsie zapowiedź meczu (link w komentarzu 2935 - Przed meczem z Górnikiem Polkowice)

Opublikowany przez Resovia Rzeszów Piątek, 10 lipca 2020

Artykuł Przed meczem z Górnikiem Polkowice pochodzi z serwisu CWKS Resovia Rzeszów.