You are currently viewing POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI! Paweł Wszołek wraca do Legii Warszawa

POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI! Paweł Wszołek wraca do Legii Warszawa

Paweł Wszołek podpisał z Legią Warszawa kontrakt do końca sezonu 2024/25. Witamy ponownie Paweł!

– Co się zmieniło od ostatniego czasu? Na pewno pogoda! Ciężko powiedzieć, co więcej zmieniło się na ten moment. Cieszę się, że ponownie jestem zawodnikiem Legii. Skupiam się na tym co tu, i teraz. Czas zacząć ciężką pracę.

– Drużyna się trochę pozmieniała. Jestem pewny, że proces aklimatyzacji przebiegnie dobrze i sprawnie. Wszyscy mamy jeden cel i mam nadzieję, że go osiągniemy.

– Nie skupiam się na długości kontraktu. Oczywiście dla komfortu psychicznego sportowca cenna jest informacja, jak długą masz umowę. Ja jednak skupiam się na każdym, kolejnym nadchodzącym dniu i meczu. Zawsze powtarzam – do każdego meczu musisz być w 100% przygotowany. Tylko tak możesz iść do przodu i stale się rozwijać. Nie myślę o tym, co będzie za pół roku i w dalszej przyszłości. 

– Celem drużyny jest stworzyć zgrany kolektyw i stale się rozwijać. Najważniejsze są jednak zwycięstwa. To one kształtują zespół. Musimy myśleć tylko i wyłącznie o każdym następnym spotkaniu. Drużyna ma duży potencjał. Wierzę w to, że możemy dużo osiągnąć. Nie brakuje nam jakości. Będziemy chcieli walczyć o jak najwyższe miejsca w lidze. 

Oficjalny kanał YouTube Legii Warszawa – znajdziesz tu wszystko o Legii Warszawa: kulisy i relacje z meczów, treningów, konferencji prasowych, doping kibiców i wiele innych.

SUBSKRYBUJ 🎥 http://goo.gl/0VEI4

Odwiedź nas:
FACEBOOK – https://www.facebook.com/LegiaWarszawa
TWITTER – https://twitter.com/legiawarszawa
INSTAGRAM – http://instagram.com/legiawarszawa

Oficjalny sklep Legii Warszawa – http://sklep.legia.com/
Oficjalna strona Legii Warszawa – http://legia.com/
Legia Biznes http://biznes.legia.com/

Zobacz najlepsze oprawy kibiców Legii:

Zobacz magazyn LEGIA TV:

Zobacz kulisy meczów Legii Warszawa:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLC0D96788934D4445