You are currently viewing Pokolorujmy nasz dom!

Pokolorujmy nasz dom!

Zagłosuj na projekt numer DI05 w Budżecie Obywatelskim!

27 września wystartowała kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego. W puli tegorocznych kieleckich projektów znalazł się jeden związany z wymianą części krzesełek na Suzuki Arenie na te w żółto-czerwonych barwach.

Projekt zakłada wymianę szarych krzeseł na nowe w żółto-czerwonych barwach na trybunie znajdującej się od strony Al. Legionów, potocznie zwanej telewizyjną. Siedziska stworzą mozaikę na dolnym i górnym sektorze (4382 miejsca) stadionu.

Rozstrzygnięcie wpłynie na odświeżenie wnętrza Suzuki Areny, która zyska kolory nawiązujące do barw Miasta Kielce. Dzięki temu rozwiązaniu kielecki obiekt będzie bardziej atrakcyjny w kontekście wydarzeń sportowych i przeprowadzanych w przyszłości transmisjach telewizyjnych. Należy pamiętać, że z obiektu mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Kielc, dlatego wymiana krzesełek może być pomocna we wzmacnianiu więzi lokalnych i poczucia przywiązania przez eksponowanie barw związanych z Kielcami.

Jeśli zastanawiasz się co stanie się z obecnie zamontowanymi szarymi siedziskami, nie martw się. W przypadku zwycięstwa naszego projektu zostaną one zdemontowane i zagospodarowane przez administratora stadionu tj. MOSiR Kielce na innych obiektach w naszym mieście.

Jak wygląda głosowanie?

Każdy mieszkaniec Kielc może oddać głos tylko raz (jeden raz wypełnić formularz do głosowania) na 1 projekt inwestycyjny duży, 2 „projekty zielone”, 3 inwestycyjne małe i 4 nieinwestycyjne.

Głosowanie odbywa się tylko i wyłącznie online. Do głosowania niezbędne będzie podanie numeru telefonu, na który zostanie wysłany SMS z kodem aktywacyjnym potwierdzającym oddanie głosu. Należy go wprowadzić do formularza do głosowania. W ten sposób oddany głos zostaje wprowadzony do systemu.

Jeżeli nie masz telefonu komórkowego lub dostępu do Internetu to żaden problem, będziesz mógł oddać głos w specjalnie zorganizowanych na terenie miasta punktach.

W przypadku osób poniżej 13 roku życia wymagana jest zgoda opiekuna prawnego na udział w głosowaniu. Głosując elektronicznie, należy wybrać właściwy formularz, odrębny dla osób poniżej 13. roku życia.

Głosowanie trwa od godziny 00:00 w dniu 27 września do godziny 24:00 w dniu 11 października. Oddać swój głos na projekt numer DI05 możesz TUTAJ.

Jeśli masz już dosyć szarości na Suzuki Arenie, to nadeszła odpowiednia chwila byś mógł to zmienić. Pokolorujmy wspólnie nasz DOM.

Zdjęcia i montaż: Daniel Mazur

#KoronaKielce #ZłocistoKrwiści

Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco: http://bit.ly/3ec4XDK​​

Jesteśmy też tutaj ⬇
Facebook: https://bit.ly/3uWWtX6​​
Instagram: https://bit.ly/3sWpNet​​
Twitter: https://bit.ly/3sPVtC7​​
TikTok: http://bit.ly/2PqqIVR​​
WWW: https://korona-kielce.pl/

Dodaj komentarz