Podejmij wyzwanie Akademii ŁKS i R-GOL.com

Podejmij wyzwanie Akademii ŁKS i R-GOL.com

trenuj z lks em lodz - Podejmij wyzwanie Akademii ŁKS i R-GOL.com

Biegasz? Jeździsz na rowerze, na rolkach, wrotkach lub hulajnodze? W takim razie podejmij wyzwanie Akademii ŁKS i R-GOL.com, ściągnij aplikację Endomondo i dołącz do naszej zabawy.

Wszystkich kibiców, zawodników i ich rodziców, pracowników klubu i naszych przyjaciół zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowej rywalizacji. Do końca września walczymy o to, kto z nas zaliczy najwięcej przejechanych (na rowerze, rolkach, wrotkach, hulajnodze) lub przebiegniętych kilometrów. I tu na pewno nie będzie przegranych.

Zabawa już się rozpoczęła, a żeby do niej dołączyć wystarczy spełnić kilka prostych warunków:

  • Zarejestruj lub zaloguj się w aplikacji Endomondo
  • W zakładce rywalizacje wyszukaj i dołącz do wyzwania „Trenuj z ŁKS-em Łódź” lub wejdź na LINK
  • Przede wszystkim przed rozpoczęciem każdego „treningu” pamiętaj o uruchomieniu Endomondo w komórce (trening będzie się zapisywał dzięki systemowi GPS, więc internet nie będzie Ci potrzebny)

Co jeszcze? Najważniejsza jest dobra zabawa, więc nie oszukujemy. Wyniki kanciarzy, którzy zechcą podbić swoje osiągnięcia np. za sprawą jazdy na motocyklu lub samochodem zostaną usunięte.

Nagroda

Na uczestników naszej zabawy czekają najlepsze pod słońcem nagrody – satysfakcja, dobra rozrywka, lepsze samopoczucie, poprawa wytrzymałości, siły, odporności organizmu, zgrabna sylwetka i młodszy wygląd. Poza tym dla zwycięzców jest również cenny voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie R-GOL.com, największym sklepie piłkarskim w Polsce, który jest partnerem naszego klubu.

wyzwanie lks i r gol.com nagroda - Podejmij wyzwanie Akademii ŁKS i R-GOL.com

The post Podejmij wyzwanie Akademii ŁKS i R-GOL.com appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.