You are currently viewing Plan przygotowań do rundy rewanżowej

Plan przygotowań do rundy rewanżowej

rj2 0053 | AleMecz.pl

Piłkarze ŁKS-u rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej w pierwszej połowie stycznia. W planie m.in. mecze sparingowe i zgrupowanie w Turcji.

Koronawirus pokrzyżował plany naszej drużynie. Ze względu na sytuację zdrowotną w zespole Puszczy zaplanowane na najbliższą sobotę spotkanie z ekipą z Niepołomic zostało przełożone na prośbę naszego rywala, co oznacza, że łodzianie zakończyli już ligowe zmagania w 2021 roku.

Podopieczni trenera Kibu Vicuñy będą trenować w Łodzi do niedzieli 5 grudnia. Następnego dnia rozpocznie się pięciotygodniowa przerwa świąteczna. Na pierwszych zajęciach w nowym roku piłkarze spotkają się 10 stycznia. Tydzień później odbędą się badania wydolnościowe.

W planie przygotowań piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego do rundy wiosennej sezonu 2021/2022 znajdują się ponadto mecze sparingowe (22 stycznia z Motorem Lublin na stadionie Króla i 19 lutego z Pogonią Grodzisk Mazowiecki) oraz zgrupowanie w tureckim Side, gdzie drużyna będzie przebywać od 28 stycznia do 11 lutego i gdzie rozegramy także kolejne mecze kontrolne (informacja dot. rywali wkrótce). Nasi piłkarze wrócą na ligowe boiska w drugiej połowie lutego.

O ewentualnych zmianach w planie przygotowań ełkaesiaków do rundy rewanżowej będziemy informować na bieżąco.

Plan przygotowań ŁKS-u do rundy rewanżowej:

  • 10 stycznia: pierwszy trening w 2022
  • 17 stycznia: badania wydolnościowe
  • 22 stycznia: sparing z Motorem Lublin (stadion Króla)
  • 28 stycznia – 11 lutego: zgrupowanie w Turcji (Side)
  • 19 lutego: sparing z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

The post Plan przygotowań do rundy rewanżowej appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.