You are currently viewing Piłka na Aucie – odc. 7 Joanna Chorąża

Piłka na Aucie – odc. 7 Joanna Chorąża

Czy można łączyć grę w TAURON Lidze, czyli najwyższej klasie rozgrywkowej 🏐 wraz z nauką 👩‍🎓? MOŻNA! Asia Chorąża jest przykładem młodej, utalentowanej siatkarki, która stawia na dwutorowy rozwój 🤜🤛. W jutrzejszym odcinku "Piłki na Aucie🏐🚗", realizowanym dzięki współpracy z Mercedes-Benz Grupą Wróbel, będziecie mogli ją lepiej poznać. Z materiału, który nagrywaliśmy u naszego partnera – Aquapark Wrocław🌊, dowiecie się między innymi skąd u Asi zainteresowanie F1 🏎 oraz jaką rolę odgrywają media społecznościowe w jej życiu.

Siódmy odcinek "Piłki na Aucie" to kolejny materiał pokazujący życie siatkarek od innej strony. Większość z nich znana jest z występów na parkiecie. Cykl ma za zadanie pokazać drugą stronę sportowego medalu. Prowadzący Adrian Walczyk porusza ciekawe tematy i przybliża zainteresowania zawodniczek drużyny #VolleyWrocław. Odcinki nagrywane są w atrakcyjnych miejscach Wrocławia u partnerów i przyjaciół klubu. Realizacja tego projektu nie byłaby możliwa bez pomocy firmy Mercedes-Benz Grupa Wróbel. Naszymi #VolleyBus’ami mogliśmy bez problemu przemieścić się po Dolnym Śląsku.
—————-
Partner cyklu: Mercedes-Benz Grupa Wróbel
Miejsce: Aquapark Wrocław
Prowadzący: Adrian Walczyk
Realizacja wideo: Tutek Media House
—————-
Podczas przygotowywania tego projektu pokonaliśmy kilkanaście kilometrów, ale było warto. Dzięki Mercedes, bez Ciebie by się nie udało 🥰! Grupa Wróbel to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym. Od niemal 3️⃣0️⃣ lat posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marki Mercedes-Benz. Sieć salonów i serwisów to obecnie dziewięć oddziałów Mercedes-Benz, zlokalizowanych we Wrocławiu, Opolu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach, Lubinie, Zielonej Górze, Częstochowie i Straszynie k. Gdańska. Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach.

Dodaj komentarz