You are currently viewing Organizacyjnie przed meczem z Podbeskidziem

Organizacyjnie przed meczem z Podbeskidziem

stadion krola lks lodz | AleMecz.pl

W sobotę piłkarze ŁKS-u zmierzą się na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Kibiców oraz przedstawicieli mediów prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami związanymi z organizacją tego spotkania.

Spotkanie 9. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała rozpocznie się w sobotę 18 września o godz. 12.40. Trybuna Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla przy al. Unii 2 zostanie otwarta dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 11.

Karnetowicze i posiadacze biletów

Posiadacze karnetów na cały sezon lub rundę jesienną (2021/2022) muszą jedynie wziąć ze sobą swoją kartę kibica, na której został „załadowany” karnet. Posiadacze biletów proszeni są natomiast o wydrukowanie biletu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobranie go na telefon (zapisz bilet jako plik PDF i zeskakuj kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Do otwartej sprzedaży trafiło 1000 biletów, a pozostałe miejsca udostępniono dla osób zaszczepionych. W sobotę otwarta będzie cała trybuna Stadionu im. Władysława Króla.

WAŻNE! Jeśli zamierzasz zakupić bilet i jesteś osobą zaczepioną, nie tylko zaznacz w systemie sprzedaży pkt 5 (instrukcja poniżej), ale i koniecznie wybierz opcję biletu „osoba zaszczepiona”, dzięki czemu do ogólnodostępnej puli trafi więcej biletów.

Instrukcja zakupu biletu na mecz z Podbeskidziem przez internet:

  • Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  • Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Podbeskidzie”
  • Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  • Potwierdź swoje dane
  • Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
  • Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
  • Wybierz sposób płatności
  • Zatwierdź i zakończ zakup

Harmonogram sprzedaży w kasach:

Sobota, 18 września: od godz. 10 do końca pierwszej połowy – kasy przy al. Unii

Odbiór szalików i pamiątkowych biletów

Posiadacze karnetów „Fanatyk” i VIP GOLD przy okazji meczu z Podbeskiedziem mogą odebrać szaliki „Łodzianie” oraz pamiątkowy bilet w recepcji przy wejściu VIP. Jeśli tego dnia nie możecie być z nami, nie martwcie się, bo szaliki będą na Was czekały także przed kolejnymi meczami rozgrywanymi na naszym obiekcie.

Jak zwolnić miejsce?

Opcja zwalniania miejsca widnieje po zalogowaniu się użytkownika w systemie w zakładce „Moje bilety” przy danych dotyczących najbliższego meczu – chodzi o ikonkę biletu z krzyżykiem, która znajduje się po skrajnej prawej stronie. Po najechaniu na nią pojawi się komunikat: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” – z opcją zatwierdzenia lub odrzucenia operacji (TAK lub NIE).

Po zatwierdzeniu całej operacji miejsce zostaje zwolnione i może trafić do otwartej sprzedaży lub zostanie przeznaczone dla konkretnej osoby, którą wskaże osoba zwalniająca – zależy to od wyboru jakiego dokona zwalniający podczas operacji. Gdy jeszcze raz będziemy chcieli wcisnąć ten przycisk, na ekranie powinien pojawić się komunikat: „Nie odnaleziono rezerwacji, dla której można zwolnić miejsce”.

Uwaga! Zwolnienie miejsca nie wiąże się z odzyskaniem środków – oddanego miejsca nie można też już odzyskać.

Wejście na obiekt dla kibiców

Kibice, którzy zajmują sektory A1/B1/B2 wchodzą na obiekt bramą 1, z kolei ci z sektorów B3/B4/C1 – bramą 2 (w obu przypadkach wejście od strony al. Unii Lubelskiej). Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (od al. Unii), przy czym ze względu na imprezę towarzyszącą (w Atlas Arenie) zmianie ulegnie cena parkingu (15 zł) i dostępność miejsc.

Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny i zostaną oznaczone.

Informacje dla mediów

Zmotoryzowanych przedstawicieli mediów informujemy, że wjazd na dedykowany im parking płatny znajduje się od strony al. Unii (wjazd bramą nr 3 i 4), z kolei wjazd dla dziennikarzy akredytowanych jako „FOTO” lub „TV” – bramą nr 1 od al. Unii (parking P5).

Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji.

Wejście dla FOTO uprawnionych do przebywania w trakcie zawodów na murawie odbywa się tunelem przy A1 (kamizelki i akredytacje do odbioru przy wejściu „media”).

Pozostałe informacje

Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na ligowym meczu z Podbeskidziem zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.

The post Organizacyjnie przed meczem z Podbeskidziem appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.

Dodaj komentarz