You are currently viewing Organizacyjnie przed meczem z GKS Katowice

Organizacyjnie przed meczem z GKS Katowice

dsc09322 | AleMecz.pl

W sobotę ŁKS zmierzy się z GKS-em Katowice. Wszystkich, którzy tego dnia będą z nami na stadionie Króla prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami związanymi z organizacją tego spotkania.

Spotkanie 17. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym ŁKS zagra z GKS-em Katowice rozpocznie się w sobotę 13 listopada o godz. 18. Trybuna Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla przy al. Unii 2 zostanie otwarta dla kibiców oraz przedstawicieli mediów dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Karnetowicze i posiadacze biletów

Posiadacze karnetów na cały sezon lub rundę jesienną (2021/2022) muszą jak zawsze wziąć ze sobą jedynie swoją kartę kibica, na której został „załadowany” karnet.

Posiadacze biletów proszeni są natomiast o wydrukowanie biletu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobranie go na telefon (zapisz bilet jako plik PDF i zeskakuj kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Cennik biletów na topowy mecz z GKS-em Katowice (sobota, 13 listopada, godz. 18):

 • A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 50 zł (normalny)
 • VIP: 120 zł (normalny), 110 zł (ulgowy)
 • VIP GOLD: 150 zł
 • Kobiety / Dzieci do 16. roku życia / Seniorzy (65+)10 zł (nie dotyczy VIP i VIP GOLD)
 • Nowi kibice (jeszcze nigdy nie zakupili biletu)10 zł (nie dotyczy VIP i VIP GOLD)

Dodatkowo! Wszyscy, którzy zakupią normalny bilet na mecz z GKS-em Katowice (dotyczy tych, którzy zakupią normalny bilet w cenie 50 zł), bilet na kolejne domowe spotkanie ełkaesiaków (ŁKS – GKS Tychy) zakupią za 10 zł!

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – GKS Katowice”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
 6. Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

WAŻNE! Jeśli zamierzasz zakupić bilet i jesteś osobą zaczepioną, nie tylko zaznacz w systemie sprzedaży pkt 5 (instrukcja poniżej), ale i koniecznie wybierz opcję biletu „osoba zaszczepiona”, dzięki czemu do ogólnodostępnej puli trafi więcej biletów.

Harmonogram sprzedaży w kasach

 • Sobota | (13 listopada) DZIEŃ MECZU: od godz. 15 do końca pierwszej połowy (kasy od al. Unii)

Przed meczem

Wszystkich sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego w sobotę szczególnie gorąco prosimy o zajęcie swoich miejsc na trybunie przed rozpoczęciem meczu z GKS-em Katowice. Spotkanie zostanie poprzedzone odegraniem hymnu państwowego Rzeczypospolitej Polskiej, a także minutą ciszy, którą uczcimy pamięć Sebastiana Tylmana, byłego radnego miasta Łodzi, społecznika i wiernego kibica naszego klubu, który w czwartek zginął w wypadku samochodowym.

Jak zwolnić miejsce?

Opcja zwalniania miejsca widnieje po zalogowaniu się użytkownika w systemie w zakładce „Moje bilety” przy danych dotyczących najbliższego meczu – chodzi o ikonkę biletu z krzyżykiem, która znajduje się po skrajnej prawej stronie. Po najechaniu na nią pojawi się komunikat: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” – z opcją zatwierdzenia lub odrzucenia operacji (TAK lub NIE).

Po zatwierdzeniu całej operacji miejsce zostaje zwolnione i może trafić do otwartej sprzedaży lub zostanie przeznaczone dla konkretnej osoby, którą wskaże osoba zwalniająca – zależy to od wyboru jakiego dokona zwalniający podczas operacji. Gdy jeszcze raz będziemy chcieli wcisnąć ten przycisk, na ekranie powinien pojawić się komunikat: „Nie odnaleziono rezerwacji, dla której można zwolnić miejsce”.

Uwaga! Zwolnienie miejsca nie wiąże się z odzyskaniem środków – oddanego miejsca nie można też już odzyskać.

Wejście na obiekt dla kibiców. Parking – 15 zł

Kibice, którzy zajmują sektory A1/B1/B2 wchodzą na obiekt bramą 1, z kolei ci z sektorów B3/B4/C1 – bramą 2 (w obu przypadkach wejście od strony al. Unii Lubelskiej). Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (od al. Unii) w cenie 15 zł.

Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny i zostaną oznaczone.

Informacje dla mediów

Zmotoryzowanych przedstawicieli mediów informujemy, że wjazd na dedykowany im parking płatny (15 zł) znajduje się od strony al. Unii (wjazd bramą nr 3 i 4), z kolei wjazd dla dziennikarzy akredytowanych jako „FOTO” lub „TV” – bramą nr 1 od al. Unii (parking P5).

Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji.

Wejście dla FOTO uprawnionych do przebywania w trakcie zawodów na murawie odbywa się tunelem przy A1 (kamizelki i akredytacje do odbioru przy wejściu „media”).

Pozostałe informacje

Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu z GKS-em Katowice zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.

The post Organizacyjnie przed meczem z GKS Katowice appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.

Dodaj komentarz