Oficjalny sklep ŁKS już otwarty

Oficjalny sklep ŁKS już otwarty

oficjalny sklep lks lodz - Oficjalny sklep ŁKS już otwarty

Kilka kliknięć i gotowe! Już od dziś kibice ŁKS-u mogą się zaopatrzyć w oficjalną odzież sportową oraz inne klubowe gadżety w sklepie internetowym, który powstał we współpracy z R-GOL.com, naszym partnerem technicznym.

Oficjalny sklep Łódzkiego Klubu Sportowego znajdziecie na stronie lkslodz.pl/sklep. ŁKS otworzył go we współpracy z firmą R-GOL.com, która od lipca 2019 roku jest partnerem technicznym ełkaesiaków.

Przypomnę, że to firma z polskim kapitałem, która nie tylko świetnie sprawdza się jako dystrybutor największych światowych marek sportowych, ale i z powodzeniem rozwija produkcję sprzętu własnej marki. Liczymy na wieloletnią współpracę, czego dowodem jest jej kolejny etap, czyli ten właśnie sklep internetowy – mówi Tomasz Salski, prezes ŁKS.

Na lkslodz.pl/sklep zakupicie oficjalną odzież ŁKS-u marki adidas (w tym koszulki meczowe i dresy), znajdziecie też specjalną kolekcję lifestylową, szaliki, gadżety klubowe oraz różne atrakcyjne upominki. Oczywiście na tym nie koniec, bo wkrótce w sklepie pojawią się nowe oryginalne produkty, dzięki którym będziecie mogli identyfikować się z ŁKS-em nie tylko na meczach „Rycerzy Wiosny”, ale także na co dzień.

Ogromnie cieszymy się, że zostaliśmy operatorem Oficjalnego Sklepu ŁKS Łódź. Projekt ten wpisuje się idealnie w naszą strategię współpracy z Klubem, która od początku zakładała wiele działań niestandardowych. Współpraca rozwija się wzorowo, a projekt sklepu jest tego doskonałym przykładem – zapewnia Szczepan Skwarczyński, menadżer ds. marketingu i PR w R-GOL.com, dodając przy okazji, że sklep to kolejny etap tej współpracy i zarazem cel, który firma zrealizowała wespół z ŁKS-em. – Jesteśmy pewni, że dzięki prostemu dostępowi online z każdego urządzenia i miejsca na świecie jeszcze więcej Kibiców ŁKS będzie miało łatwy dostęp do produktów związanych z ich ukochanym Klubem. My ze swojej strony zapewniamy, że obsługa Klienta i realizacja zleceń będzie stała na najwyższym poziomie, co jest w R-GOL.com zawsze najważniejsze – powiedział Szczepan Skwarczyński, menadżer ds. marketingu i PR w R-GOL.com.

Zachęcamy do odwiedzenia strony lkslodz.pl/sklep i życzymy udanych zakupów.

The post Oficjalny sklep ŁKS już otwarty appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.