Nabór do drużyn U19 i U17 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Nabór do drużyn U19 i U17 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zaprasza zawodników z roczników 2003 – 2006 na testy piłkarskie do drużyn w kategorii U15, U17 i U19, które odbędą się w niedziele 14 czerwca 2020 roku na obiektach treningowych w Niecieczy.

Potwierdzenie udziału oraz informacje organizacyjne zostaną przesłane do uczestników na podane w formularzu adresy e-mail do 3 czerwca br.

Akademia Piłkarska Bruk Bet Termalica Nieciecza to doskonałe miejsce do Twojego rozwoju !

Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych kompleksów treningowych w Polsce. Stadion główny, sale konferencyjne oraz 3 pełnowymiarowe i oświetlone boiska treningowe stanowią doskonałe warunki do treningu i podnoszenia swoich umiejętności przez cały rok.

Nasi Trenerzy to osoby z doświadczeniem piłkarskim na najwyższym poziomie, świetnie przygotowani do zawodu – absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego posiadający Licencje UEFA A od lat specjalizujący się w pracy z młodzieżą.

Wykorzystaj szansę i rozwiń swój talent !

Dołącz do drużyny Bruk-Bet Termalica Nieciecza !

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie u Trenera Pawła Piotrowicza tel. +48 793 501 005 , mailowo pod adresem akademia-termalica@bruk-bet.pl oraz na stronie www.termalica.brukbet.com/nowa/