You are currently viewing ŁKS Schools Karolew startuje w SP 192

ŁKS Schools Karolew startuje w SP 192

Reklama

rj1 3932 e1672996074109 | AleMecz.pl

fot. Cyfrasport

Od wtorku ŁKS Schools, czyli rekreacyjne treningi dla wszystkich chętnych dzieci z roczników 2013-2018, pojawią się w nowej, już trzeciej lokalizacji. Jesteśmy w Akademii ŁKS i SP 138, a od teraz także w Szkole Podstawowej nr 192 przy ul. Krzemienieckiej 24a.

Szkoła Podstawowa nr 192 im. prof. Heleny Radlińskiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 przy ul. Krzemienieckiej 24a to już trzecie miejsce w Łodzi, gdzie Wasze dzieci będą mogły rozpocząć przygodę z piłką nożną w ramach ŁKS Schools. Placówka posiada nowe boisko z bieżnią oraz wyremontowaną salę gimnastyczną, a także nowy plac zabaw, co więcej cały budynek jak i teren boiska zostały objęte monitoringiem.

Godzinne treningi ŁKS Schools w SP 192 będą się odbywać dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki (początek o godz. 17). Rodziców i opiekunów dzieci zainteresowanych zajęciami w ramach ŁKS Schools zachęcamy do kontaktu z koordynatorem ŁKS Schools, Mariuszem Kalinowskim poprzez adres mailowy: mariusz.kalinowski@lkslodz.pl. Dodatkowe informacje dotyczące projektu znajdziecie na stronie lkslodz.pl, a także pod numerem tel. 538 204 128 (kontakt w godz. 10-18).

sp 192 lodz | AleMecz.pl

ŁKS Schools – tu liczy się dobra zabawa!

ŁKS Schools czyli projekt Akademii ŁKS dedykowany jest chłopcom i dziewczętom z roczników 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018. Co ważne, rekreacyjne treningi piłki nożnej w ramach ŁKS Schools są otwarte dla wszystkich zainteresowanych dzieci. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, specjalizującej się w szkoleniu piłkarskim najmłodszych dzieci.

To doskonały pretekst do rozpoczęcia przygody ze sportem, a przy tym gwarancja doskonałej zabawy, która pomoże w rozwoju fizycznym i psychicznym dziecka oraz jego integracji z rówieśnikami. ŁKS Schools to także autorski program aktywizacji ruchowej, opracowany na bazie doświadczeń trenerów Akademii, innymi słowy – świetny sposób na urozmaicenie wolnego czasu po szkole lub przedszkolu.

lks schools 1 | AleMecz.pl


Najczęściej zadawane pytania

Jak często odbywają się treningi ŁKS Schools?

– Zajęcia ŁKS Schools w SP 192 będą się odbywać dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki (początek o godz. 17).

Gdzie odbywają się treningi ŁKS Schools?

– Treningi odbywają się w ośrodku Akademii ŁKS przy ulicy Krańcowej na boisku nr 5 – tzw. boisko pod balonem (czyli w tym samym miejscu, gdzie odbywały się testy naborowe), na boisku SP 138, przy ul. św Franciszka z Asyżu 53 (Łódź – Rokicie), a od teraz także w SP 192 przy ul. Krzemienieckiej 24a (Karolew).

Co moje dziecko powinno mieć na treningu?

– Uczestników pierwszych zajęć w sprzęt sportowy wyposaża rodzic lub opiekun. Niezbędny jest strój sportowy (dwie koszulki, spodenki, dres, ortalion) oraz buty przeznaczone do gry w piłkę nożną. W ciągu dwóch tygodni od chwili zapisania dziecka do ŁKS Schools rodzice powinni dostarczyć aktualne badania lekarskie wraz ze zgodą lekarza pierwszego kontaktu na udział dziecka w zajęciach.

Czy rodzice mogą oglądać treningi?

– Decyzję w tej sprawie uzależniamy od rozporządzeń państwowych. Jeżeli nie zostanie to zabronione decyzją władz państwowych, a i trener wyrazi zgodę na obecność rodziców na treningu, będą oni mogli przyglądać się zajęciom przebywając w miejscu wskazanym przez trenera.

Czy moje dziecko będzie mogło uczestniczyć w zajęciach jeśli urodziło się w 2018 roku?

– Tak, dziecko urodzone w 2018 roku może uczestniczyć w zajęciach najmłodszego rocznika. Trener ŁKS Schools po treningach próbnych przekaże rodzicom informację na temat tego, czy dziecko poradzi sobie na zajęciach ze starszymi dziećmi.

Jaki jest miesięczny koszt zajęć ŁKS Schools?

– Miesięczny koszt uczestnictwa dziecka w zajęciach ŁKS Schools wynosi 150 zł (płatne z góry do 10. dnia każdego miesiąca). Płatność będzie można uiścić przez aplikację ProTrainUp, do której opiekunowie otrzymają login i hasło, po zarejestrowaniu dziecka w ŁKS Schools lub na konto bankowe ŁKS Schools (nr konta 08 1050 1461 1000 0090 8107 9254), w tytule przelewu prosimy wpisać: Wpłata na cele statutowe -imię, nazwisko i datę urodzenia dziecka (np.: „Wpłata na cele statutowe – Jan Kowalski, 1.01.2015).

The post ŁKS Schools Karolew startuje w SP 192 appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.