You are currently viewing Ładowanie baterii | ŁKS w Side #8

Ładowanie baterii | ŁKS w Side #8

Reklama

img 1722 | AleMecz.pl

Za zawodnikami Łódzkiego Klubu Sportowego pierwszy tydzień obozu w tureckim Side. Niedzielę piłkarze i sztab spędzili na regeneracji po intensywnym czasie wypełnionym zajęciami na boisku i w siłowni, a także po dwóch sparingach.

W niedzielę ełkaesiacy mogli pospać nieco dłużej, bo śniadanie było dzisiaj wydłużone do godziny 10, co było powodem do uśmiechów na ustach niektórych śpiochów. Przed południem piłkarze otrzymali czas wolny, który spędzili na zwiedzaniu Side i poszukiwaniach ciekawych pamiątek.

Cała drużyna spotkała się dopiero na obiedzie podczas którego trener Moskal zapowiedział, że popołudniu piłkarzy czeka ciężka praca. Po tym ogłoszeniu, sztab szkoleniowy wybrał się na spacer oraz kawę do Starego Miasta w Side, pełnego starożytnych ruin, będących świadectwem burzliwej historii tej miejscowości, której przeszłość sięga aż do VI wieku p.n.e.

img 9558 | AleMecz.pl

O godzinie 16 rozpoczęła się odprawa podsumowująca wczorajszy mecz i zapowiadająca dzisiejszy trening. Ten, jak wkrótce się okazało, poprowadził Adam Marciniak wraz z radą drużyny. Doświadczony obrońca zaprowadził cały zespół na dwór, gdzie przy basenie odbyły się zajęcia teambuildingowe. Po ich zakończeniu, ku zdumieniu przechodzących obok postronnych osób, do basenu w ubraniach wskoczył Michał Trąbka, który z uśmiechem na ustach stwierdził, że wygrał zakład.

img 1768 e1675020133369 | AleMecz.pl

Podczas kolacji świętowano trzecie i ostatnie urodziny podczas obozu – tym razem jubilatem był Piotr Janczukowicz. Obowiązkowo pojawił się tort, czas na życzenia i wspólne odśpiewanie „Sto lat”.

img 1799 | AleMecz.pl

Niedziela ełkaesiakom minęła na ładowaniu baterii po pierwszym, intensywnym tygodniu przygotowań w Turcji. Od jutra łodzianie wracają do pracy na pełnych obrotach – pierwsze aktywności zaczynają w poniedziałek o godzinie 9, a już o 11 wszyscy zameldują się na boisku treningowym.

img 1740 1 | AleMecz.pl


W ŁKS TV

The post Ładowanie baterii | ŁKS w Side #8 appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.