Kulisy meczu Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard

Kulisy meczu Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard

MKP Pogoń zremisował na własnym stadionie z Błękitnymi Stargard 2:2. Gole dla siedlczan strzelili: Krzysztof Danielewicz i Marcin Kozłowski.

Do kadry meczowej po pauzie za kartki powrócił Piotr Pierzchała.

Pierwsza połowa była lepsza w wykonaniu podopiecznych Bartosza Tarachulskiego. Siedlczanie przeważali i stwarzali sobie więcej okazji bramkowych od rywali. W 16 minucie piłka trafiła do Krzysztofa Danielewicza, który z 13 metrów oddał strzał nie do obrony. W zdobyciu gola Pogoniści dalej przeważali i wydawało się, że kwestią czasu jest kolejne trafienie gospodarzy. Okazje na podwyższenie rezultatu mieli m.in. Danielewicz i Miłosz Przybecki. Zamiast podwyższenia w końcówce odsłony to przyjezdni zdobyli wyrównującego gola. Piłkę przed polem karnym otrzymał Mateusz Bochnak i mocnym strzałem dał swojemu zespołowi wyrównanie.

Po zmianie stron przewaga siedlczan nie była już tak widoczna. Lepiej na boisku zaczęli sobie radzić Błękitni i w 64 minucie wyszli na prowadzenie. Bartosz Brodziński próbując wybić piłkę w groźnej sytuacji, nabił naciskającego Damiana Niedojada i piłka przelobowała Bartosza Klebaniuka. Po stracie gola Pogoń szukała okazji do wyrównania. Okazje na to miał m.in. Przybecki, ale w spotkaniu z Błękitnymi raził nieskutecznością. Siedlczanie dopięli swego w 80 minucie. Chwilę po wejściu, Marcin Kozłowski znalazł się z piłką w polu karnym i mocnym strzałem wyrównał stan meczu. W końcówce obie drużyny mogły pokusić się o zwycięskiego gola, lecz ten nie padł.

W Błękitnych zagrali byli piłkarze Pogoni: Mateusz Bochnak, Dawid Polkowski i Kamil Walków.

Kolejne spotkanie Pogoń rozegra w sobotę 8 maja o 17:30 w Częstochowie ze Skrą.

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie: https://sklep.mkppogonsiedlce.pl

Odwiedź nas:
FACEBOOK – https://www.facebook.com/MKPPogonSiedlceoficjalnekonto/
INSTAGRAM – https://www.instagram.com/mkppogonsiedlce/

Zobacz naszą nową serię:

Zobacz co się dzieje w Pogoni Siedlce:

Zobacz wywiady udzialane przez zawodników lub trenerów:

Twórca – https://www.facebook.com/StudioGraba/
Kontakt: kontakt@graba.com.pl

Dodaj komentarz