You are currently viewing Konferencja prasowa po meczu z Resovią Rzeszów | #FORTUNA1LIGA

Konferencja prasowa po meczu z Resovią Rzeszów | #FORTUNA1LIGA

Po meczu na konferencji prasowej Artur Skowronek mówił o trudnym momencie dla Zagłębia, jak również o tym, jak zawodnicy bardzo chcą wygrywać, ale nie zawsze się to udaje. Były też słowa o łzach w szatni…

– Na pewno nie pokazaliśmy w I połowie tego, co chcieliśmy. W drugiej połowie to się odmieniło. Zabrakło nam w ostatniej strefie spokoju, by lepiej to rozprowadzać, finalizować. To był mecz na dużym poziomie kontrowersji. Strasznie wierzę w tych chłopaków, w tę drużynę. Oczywiście, będzie zrobiona dokładna analiza tego meczu. To dla nas trudny moment, łezki, jakie pojawiły się w szatni pokazują, jak bardzo oni chcę wygrywać – stwierdził Artur Skowronek, szkoleniowiec Zagłębia.
– W kilku meczach graliśmy nieźle, ale brakowało punktów. Teraz wygraliśmy i wielkie brawa dla drużyny, bo włożyła mnóstwo pracy. Myślę, że zaprocentuje to w przyszłości – stwierdził z kolei trener gości Dawid Kroczek, który cieszył się ze zwycięstwa swojej drużyny po czterech wcześniejszych spotkaniach bez zwycięstwa.

Dodaj komentarz