You are currently viewing Komunikat ws. sprzedaży karnetów

Komunikat ws. sprzedaży karnetów

lks lodz 1 | AleMecz.pl

Wysłuchaliśmy uważnie Waszych opinii i po przeprowadzeniu testów systemu sprzedaży postanowiliśmy zrezygnować z zapowiedzianej kilka dni temu opcji wcześniejszego przedłużenia karnetu ze zmianą miejsca w kasach stacjonarnych.

To była trudna decyzja, ale uważamy że słuszna. Nie chcemy narażać na długie kolejki przed kasami tych wszystkich, którzy od dawna wspierają ŁKS wybierając stałą wejściówkę, dlatego od piątku (24 czerwca) od godz. 15 do wtorku (28 czerwca) do godz. 12 sprzedaż ONLINE oraz W KASACH będzie prowadzona wyłącznie dla tych, którzy przedłużają swój karnet z zachowaniem miejsca w ramach zakupionego wcześniej karnetu na sezon, rundę wiosenną lub mini karnetu. We wtorek o godz. 15 ruszy sprzedaż otwarta karnetów (online oraz w kasach).

Kibice, którzy zamierzają przedłużyć karnet ze zmianą miejsca mogą dokonać transakcji PO PROMOCYJNYCH CENACH aż do pierwszego meczu. Przepraszamy w imieniu klubu i twórców systemu za zamieszanie, ale system dostarczony przez MAKiS pozbawiony jest opcji rozpoczęcia sprzedaży online ze zmianą miejsca, co wyklucza z udziału w przedsprzedaży liczne grono kibiców m.in. z emigracji, czyli wspierających nasz klub zza granicy. Decydując się na tę zmianę chcieliśmy przede wszystkim dać równe szanse wszystkim przedłużającym karnet. Przy okazji pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, żeby zoptymalizować system lub wymienimy go na inny, który zagwarantuje większy komfort kibicom.


bileteria e1655989455952 1 | AleMecz.pl

The post Komunikat ws. sprzedaży karnetów appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.