Komunikat organizacyjny dotyczący akredytacji i pracy mediów na meczach PKO Ekstraklasy

Komunikat organizacyjny dotyczący akredytacji i pracy mediów na meczach PKO Ekstraklasy

lks lodz forbet branding - Komunikat organizacyjny dotyczący akredytacji i pracy mediów na meczach PKO Ekstraklasy

fot. Artur Kraszewski

W nawiązaniu do zmian w Regulaminie Rozgrywek Piłkarskich o Mistrzostwo Ekstraklasy w sezonie 2019/2020 w zakresie organizacji spotkań ligowych podczas pandemii COVID-19 przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące procesu akredytacyjnego oraz pracy przedstawicieli mediów.

  • Wszystkie dotychczas wystawione akredytacje stałe na ten sezon tracą ważność.
  • Działając w zgodzie z wytycznymi Ekstraklasy S.A. od najbliższej kolejki będzie uruchamiany osobny proces akredytacyjny na każdy mecz domowy Łódzkiego Klubu Sportowego. Wszystkie osoby pragnące wziąć udział w tym wydarzeniu proszone są o przesłanie nowego wniosku jednorazowego.
  • Na każde spotkanie PKO Ekstraklasy będzie mogło wejść do 15 osób akredytowanych jako PRASA, do 2 jako RADIO oraz maksymalnie do 10 przedstawicieli FOTO.
  • Jedna redakcja może uzyskać tylko po jednej akredytacji danego typu – FOTO, PRASA, RADIO.
  • Prosimy pamiętać, że złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji jednorazowej. O przyznaniu takowej decyduje Biuro Prasowe ŁKS Łódź.
  • W przypadku nowych wytycznych od Ekstraklasy S.A. Biuro Prasowe ŁKS Łódź rozważy zwiększenie ilości akredytowanych osób na wydarzenie.
  • Na podstawie aktualnych wytycznych została przygotowana nowa mapa stadionu – wraz z informacją na temat stref, które będą obowiązywać na obiekcie przy al. Unii 2. Zostanie ona przedstawiona w osobnym komunikacie, wraz ze startem procesu akredytacyjnego.
  • Wszystkie osoby pracujące na stadionie zobowiązane są do stosowania się do przyjętych zasad bezpieczeństwa, poruszania się w wyznaczonych strefach i stosowania się do zaleceń pracowników Klubu. Należy też pamiętać o obowiązku zasłaniania ust i nosa do momentu opuszczenia obiektu.
  • Wnioskując o przyznanie akredytacji prosimy o dokładne rozważenie, czy obecność na danym spotkaniu jest niezbędna.

Wszystkie powyższe zapisy wynikają z troski o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników ligowych zmagań – na czele z zawodnikami, przedstawicielami sztabów poszczególnych drużyn oraz pozostałymi pracownikami klubów i ekipy telewizyjnej. Podobne zasady obowiązują do odwołania we wszystkich zespołach PKO BP Ekstraklasy. Prosimy o wyrozumiałość w związku z zaistniałą sytuacją.

Mamy nadzieję, że wspomniane działania przyczynią się do tego, abyśmy jak najszybciej mogli znów w komplecie emocjonować się ponownie rozgrywkami ligowymi w naszym kraju.

Aby ubiegać się o akredytację na mecz 27. kolejki z Górnikiem Zabrze, należy wypełnić poniższy wniosek i jego skan przesłać na adres: prasa@lkslodz.pl.

Uwaga: Wnioski przesłane później niż do godziny 12:00 w piątek 29 maja nie będą rozpatrywane. O przyznaniu akredytacji wybrane osoby zostaną poinformowane mailowo.

The post Komunikat organizacyjny dotyczący akredytacji i pracy mediów na meczach PKO Ekstraklasy appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.