You are currently viewing Kolejny wyjazd rezerw. W sobotę Błonianka – ŁKS II

Kolejny wyjazd rezerw. W sobotę Błonianka – ŁKS II

Reklama

lks ii lodz | AleMecz.pl

W sobotę w ramach 2. kolejki grupy I trzeciej ligi rezerwy ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Błonianką Błonie. Początek meczu o godz. 13.

Podopieczni trenera Marcina Matysiak udanie zainaugurowali rozgrywki trzeciej ligi pokonując w ubiegły weekend Concordię Elbląg 2:0 po golach Macieja Radaszkiewicza i Jakuba Tosika. Jutro (tj. w sobotę) ełkaesiaków czeka kolejny wyjazd, tym razem do województwa mazowieckiego. Błonianka Błonie na premierę trzecioligowego sezonu zremisowała 2:2 z Ursusem Warszawa, tracąc dwa punkty w ostatniej minucie spotkania.

Najbliższy rywal łodzian poprzednie rozgrywki na tym poziomie zakończył na wysokim piątym miejscu w tabeli z trzema punktami przewagi na ŁKS-em II, z którym wygrał 2:1 na własnym boisku (bramkę dla łodzian zdobył wówczas Łukasz Dynel) i przegrał 1:3 w ośrodku treningowym Akademii ŁKS (w marcowym pojedynku tych zespołów cieszyliśmy się z goli Jakuba Piotrowskiego, Błażeja Radwanka i Artura Sójki).

Jak będzie teraz? Przekonamy się w sobotę. Mecz 2. kolejki grupy I trzeciej ligi Błonianki Błonie z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego rozpocznie się o godz. 13. Cztery dni później, w środę 17 sierpnia, druga drużyna naszego klubu rozegra pierwszy w tym sezonie spotkanie na własnym boisku (z Unią Skierniewice).

The post Kolejny wyjazd rezerw. W sobotę Błonianka – ŁKS II appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.