You are currently viewing Kadra ŁKS na tureckie zgrupowanie

Kadra ŁKS na tureckie zgrupowanie

Reklama

kolaz turcjai | AleMecz.pl

Trener Kazimierz Moskal w trakcie zgrupowania w Turcji będzie miał do dyspozycji 25 zawodników. Lider Fortuna 1 Ligi pojawi się w Side już w najbliższą sobotę.

W 25-osobowej kadrze na zgrupowanie w Turcji znalazło się trzech bramkarzy i dwudziestu dwóch piłkarzy z pola (wśród nich jest Milan Spremo – zawodnik testowany przez ŁKS). W trakcie zgrupowania w Side, które rozpocznie się już w sobotę 21 stycznia łodzianie rozegrają trzy mecze sparingowe, a ich rywalami będą FC Admira Wacker Mödling z Austrii (25 stycznia), Worskła Połtawa z Ukrainy (28 stycznia) i AFK Csikszereda Miercurea Ciuc z Rumunii (3 lutego).

Bazą wypadową ełkaesiaków także w tym roku będzie pięciogwiazdkowy Hotel The Sense Deluxe,  położony ok. dwustu metrów od plaży. W zbudowanym w 2014 roku, mieszczącym się cztery kilometry od centrum Side hotelu znajdują się m.in. dwa baseny, profesjonalna strefa odnowy biologicznej oraz siłownia, poza tym miejsce to słynie ze spokojnej atmosfery, doskonałej kuchni i gustownego wystroju wnętrz.


Kadra ŁKS-u na zgrupowanie w Side

  • Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kołba
  • Obrońcy: Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Oskar Koprowski, Adam Marciniak, Nacho Monsalve, Milan Spremo (testowany), Bartosz Szeliga, Artemijus Tutyskinas, Marcel Wszołek
  • Pomocnicy: Bartosz Biel, Grzegorz Glapka, Dawid Kort, Mateusz Kowalczyk, Jan Łabędzki, Kelechukwu Ibe-Torti, Damian Nowacki, Pirulo, Vladyslav Okhronchuk, Michał Trąbka
  • Napastnicy: Nelson Balongo, Piotr Janczukowicz, Stipe Jurić
  • Sztab szkoleniowy: Kazimierz Moskal (trener), Marcin Pogorzała (II trener), Paweł Drechsler (trener przygotowania motorycznego), Michał Zapart (trener bramkarzy), Mateusz Traczyński (fizjoterapeuta), Marcin Kwiatkowski (fizjoterapeuta), Jacek Żałoba (kierownik drużyny)

kup karnet 13 | AleMecz.pl

 

The post Kadra ŁKS na tureckie zgrupowanie appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.