You are currently viewing Eliminacje Ligi Mistrzów na stadionie Króla

Eliminacje Ligi Mistrzów na stadionie Króla

dynamo fenerbahce stadion krola | AleMecz.pl

Już tylko tydzień pozostał do meczu eliminacji Ligi Mistrzów między Dynamem Kijów oraz Fenerbahce Stambuł, który odbędzie się na Stadionie Króla. Dziś rusza sprzedaż biletów na to spotkanie – wejściówki będzie można nabywać zarówno w kasach, jak i za pośrednictwem Internetu.

Po sukcesie organizacyjnym spotkań w Lidze Narodów z udziałem reprezentacji Ukrainy wybór stadionu przy al. Unii 2 na pierwszy mecz pucharowy nowego sezonu był dla przedstawicieli najbardziej utytułowanego ukraińskiego klubu sprawą oczywistą. Zachęceni wspaniałą atmosferą podczas czerwcowych meczów Ukraina – Armenia oraz Ukraina – Irlandia zadecydowali oni, że to właśnie obiekt, z którego na co dzień korzystają piłkarze ŁKS-u, będzie dla graczy wicemistrza Ukrainy najlepszy do rozpoczęcia dwumeczu z wicemistrzem Turcji.

Bilety

Za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl) wejściówki na to spotkanie będzie można kupować już od dzisiaj od godziny 21:00. Sprzedaż stacjonarna w kasach rozpocznie się natomiast w niedzielę (poniżej harmonogram prac kas).

Najtańsze bilety na spotkanie Dynamo – Fenerbahce kosztują 40 złotych (na trybuny za bramkami, oprócz H3). Za 50 złotych można nabyć bilet na tzw. łuki (oprócz A1), a za wejściówki na prostą trzeba będzie zapłacić 60 złotych. Ze sprzedaży wyłączone są sektory A1 i A3, sektor VIP oraz sektor gości, który w całości mają wypełnić sympatycy Fenerbahce. Z tego też względu osobom sympatyzującym z tureckim klubem sugerujemy nabywanie biletów na pobliskie sektory – G i H.

cennik 1 | AleMecz.pl


Harmonogram sprzedaży biletów:

  • Niedziela (17 lipca) | godz. 10.00 – 16.00
  • Poniedziałek (18 lipca) | godz. 12.00 – 19.00
  • Wtorek (19 lipca) | godz. 12.00 – 19.00
  • Środa (20 lipca) | godz. 12.00 – 21.00

img 0184 1 | AleMecz.pl


Informacje dla mediów

Trwa proces akredytacyjny dla przedstawicieli polskich mediów na mecz eliminacji Ligi Mistrzów Dynamo Kijów – Fenerbahce Stambuł, który odbędzie się w środę 20 lipca o godzinie 20:00 na Stadionie Króla. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem portalu Accredito.com do najbliższego piątku do godziny 11:00.

Każda redakcja może wnioskować maksymalnie o dwie akredytacje – po jednej dla dziennikarza/reportera oraz fotografa/operatora kamery. Po rozpatrzeniu wszystkich wniosków zainteresowane osoby zostaną powiadomione o terminie i miejscu odbioru akredytacji.

Nie wcześniej niż w piątek zostanie też podany dokładny termin przedmeczowej konferencji prasowej, a także informacja o porze oficjalnego przedmeczowego treningu, którego pierwszy kwadrans będzie otwarty dla przedstawicieli mediów.

The post Eliminacje Ligi Mistrzów na stadionie Króla appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.