You are currently viewing Decyzje w tym tygodniu

Decyzje w tym tygodniu

lks lodz trening | AleMecz.pl

Piłkarze ŁKS-u, którzy w niedzielę zakończyli rozgrywki Fortuna 1 Ligi będą trenować do czwartku. W tym tygodniu rozpoczną się również rozmowy z zawodnikami i obecnym sztabem trenerskim na temat budowy zespołu przed nowym sezonem na zapleczu ekstraklasy.

Przed pierwszoligową drużyną ŁKS-u ostatni tydzień treningów w ramach zakończonego wczoraj sezonu. Zawodnicy będą trenować do czwartku włącznie, a po tym rozpocznie się krótka przerwa, poza tym w planie sztab trenerski ma również analizę sezonu 2021/2022. Także w tym tygodniu rozpoczną się rozmowy z zawodnikami i szkoleniowcami na temat przyszłości drużyny i jej budowy na kolejny pierwszoligowy sezon. O owocach tych rozmów poinformujemy niezwłocznie, kiedy już zapadną wiążące decyzje personalne.

Przypomnijmy, że piłkarze ŁKS-u na pierwszych zajęciach w ramach przygotowań do sezonu 2022/2023 spotkają się 13 czerwca. Tydzień później (20 czerwca) rozpoczniemy zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej. W trakcie dziewięciodniowego zgrupowania ełkaesiacy rozegrają cztery mecze sparingowe (z Resovią Rzeszów, Stalą Rzeszów, Wisłoką Dębica i Stalą Mielec), a po powrocie do Łodzi zmierzą się jeszcze z GKS-em Tychy.

The post Decyzje w tym tygodniu appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.