You are currently viewing Coraz więcej piłki. Drugi tydzień przygotowań

Coraz więcej piłki. Drugi tydzień przygotowań

Reklama

img 1392 | AleMecz.pl

Siedem treningów i sobotni sparing z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – tak wygląda w skrócie plan ełkasiaków na najbliższy tydzień.

Najpierw były życzenia, bo właśnie dzisiaj urodziny świętował trener Kazimierz Moskal, a potem zabraliśmy się ostro do pracy. Drugi tydzień przygotowań do rundy wiosennej ełkaesiacy rozpoczęli poniedziałkowymi zajęciami na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS, natomiast zwieńczą zaplanowanym na sobotę pierwszym w tym roku sparingiem, w którym formę lidera Fortuna 1 Ligi na niespełna miesiąc przed inauguracją rundy rewanżowej sprawdzi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

– Pierwszy tydzień treningów miał charakter wprowadzający. W trakcie drugiego nasz zespół czeka wyższa intensywność pracy, poza tym będziemy kontynuować proces dopracowywania elementów taktycznych. W planie mamy zajęcia z piłką, co ma za zadanie ułatwić zawodnikom czucie futbolówki. Poza tym nie zabraknie dużych gier i oczywiście zamykającej ten tydzień gry kontrolnej – mówi Marcin Pogorzała, trener asystent Kazimierza Moskala.

W tym tygodniu sztab szkoleniowy ŁKS-u zaplanował siedem jednostek treningowych, z czego dwie w siłowni VeraSport i pięć jednostek odbędzie się na boisku. O szczegółach dotyczących sobotniego sparingu z KSZO poinformujemy niebawem.


kup karnet 3 | AleMecz.pl

The post Coraz więcej piłki. Drugi tydzień przygotowań appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.