You are currently viewing Cisza przed burzą | ŁKS w Side #9

Cisza przed burzą | ŁKS w Side #9

Reklama

img 1927 2 | AleMecz.pl

Dziewiąty dzień przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi przebiegł ełkaesiakom spokojnie. Piłkarze wzięli dziś udział w sesji fotograficznej, a także odbyli wymagający trening taktyczny przed jutrzejszym wyzwaniem – trzecim sparingiem, który rozegrają podczas zgrupowania w Turcji.

Nowy tydzień na Riwierze Tureckiej łodzianie rozpoczęli wcześnie – po wspólnym śniadaniu nie było wyjątkowo chwili na pogawędki przy kawie w lobby. Ełkaesiacy musieli spełnić pewne obowiązki medialne, a konkretnie – wzięli udział w sesji fotograficznej. Jak zawsze, w przypadku takich aktywności, nie zabrakło śmiechu.

Po zakończeniu sesji zawodnicy ruszyli na zajęcia, które odbyły się na boisku. Pod słonecznym niebem łodzianie wytrwale doskonalili aspekty taktyczne, na które sztab zwrócił im uwagę przed jutrzejszym sparingiem z młodzieżową reprezentacją Tadżykistanu.

img 2061 | AleMecz.pl

Po powrocie z boiska treningowego piłkarze udali się na obiad, po którym otrzymali czas wolny. Dziś mało który z ełkaesiaków postanowił zostać w hotelu The Sense, gdyż większość grupy postanowiła wyruszyć do miasta w poszukiwaniu pamiątek i tureckich specjałów dla najbliższych.

img 1955 | AleMecz.pl

Wieczór zawodnicy spędzili w swoich pokojach oraz w pomieszczeniu fizjoterapeutów, przygotowując się do kolejnego już w Side dnia meczowego. Jutro biało-czerwono-biali nie będą mieli wiele czasu wolnego, gdyż czeka ich sparing z reprezentacją do lat 21 Tadżykistanu (początek planowany jest na godzinę 14 czasu polskiego).


The post Cisza przed burzą | ŁKS w Side #9 appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.