chAMPions. Jazda z kulami

chAMPions. Jazda z kulami

Jest taka odmiana piłki nożnej, w której każdy zawodnik jest zwycięzcą, niezależnie od wyniku spotkania. Amp Futbol rozwija się bardzo prężnie, a Legia.com miała okazję towarzyszyć naszej sekcji podczas historycznej, pierwszej edycji Ligi Mistrzów. Dziś z przyjemnością prezentujemy dokument, który opowiada o czymś więcej, niż sport.

Legioniści, jako mistrz Polski, uzyskali prawo do występu w historycznej, pierwszej edycji Ligi Mistrzów, która odbyła się w stolicy Gruzji, Tbilisi. Zaprezentowali się tak, jak przystało na prawdziwych wojowników i po meczach pełnych walki, emocji oraz zwrotów akcji, zakończyli zmagania na 3. miejscu.

Autorem dokumentu jest Jakub Goliński, który przez blisko tydzień filmował poczynania Wojskowych podczas pobytu w Gruzji. Zobaczycie nie tylko fragmenty meczów Legii w Lidze Mistrzów EAFF, ale także wiele materiałów zakulisowych oraz rozmów, które z Abayomim Bamgbopą, Adrianem Staneckim, Jakubem Popławskim, Marcinem Kusińskim oraz trenerem Mateuszem Szczepaniakiem, przeprowadzał Kamil Majewski.

Oficjalny kanał YouTube Legii Warszawa – znajdziesz tu wszystko o Legii Warszawa: kulisy i relacje z meczów, treningów, konferencji prasowych, doping kibiców i wiele innych.

SUBSKRYBUJ ? http://goo.gl/0VEI4

Odwiedź nas:
FACEBOOK – https://www.facebook.com/LegiaWarszawa
TWITTER – https://twitter.com/legiawarszawa
INSTAGRAM – http://instagram.com/legiawarszawa

Oficjalny sklep Legii Warszawa – http://sklep.legia.com/
Oficjalna strona Legii Warszawa – http://legia.com/
Legia Biznes http://biznes.legia.com/

Zobacz najlepsze oprawy kibiców Legii:

Zobacz magazyn LEGIA TV:

Zobacz kulisy meczów Legii Warszawa:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLC0D96788934D4445