You are currently viewing Bilety na mecze międzynarodowe na stadionie Króla

Bilety na mecze międzynarodowe na stadionie Króla

dji 0155 e1653564500125 | AleMecz.pl

fot. Dronem Po Niebie

Już niebawem na stadionie Króla doczekamy się piłkarskich emocji w wydaniu międzynarodowym. Już ruszyła organizowana przez PZPN, MAKiS i wspierana przez ŁZPN sprzedaż biletów na mecze reprezentacji Polski U-21 z Niemcami, a 30 maja rozpocznie się także na dwa spotkania reprezentacji Ukrainy w Lidze Narodów UEFA.

Nieco ponad miesiąc temu cieszyliśmy się z oficjalnej premiery Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla, a już wkrótce w piłkarskim domu Łódzkiego Klubu Sportowego pojawią się reprezentanci Polski, Niemiec, Ukrainy, Armenii i Irlandii. To nie lada gratka także dla łódzkich kibiców, więc chociaż organizatorem tych spotkań są PZPN wraz MAKiS-em i one odpowiadają za sprzedaż biletów, również zachęcamy do zakupu wejściówek.

Już 7 czerwca przy al. Unii Lubelskiej 2 będziemy mocno trzymać kciuki za biało-czerwonych, bo tego dnia reprezentacja Polski do lat 21 zmierzy się z rówieśnikami z Niemiec w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy U21. Bilety w cenie 20 zł, 15 zł (normalne) oraz 7 zł (ulgowe). Głównym kanałem dystrybucji wejściówek jest tradycyjnie portal laczynaspilka.pl (sprzedaż już trwa), jednak będą one również dostępne w kasach Atlas Areny. Do ich sprzedaży włączył się też Łódzki Związek Piłki Nożnej, który przyjmuje zamówienia na bilety grupowe (zobacz TUTAJ).

Kilka dni po tym wydarzeniu na stadionie ŁKS-u będziemy gościć pierwsze reprezentacje Ukrainy, Armenii i Irlandii. Ze względu na wojnę Ukraińcy właśnie w Łodzi w roli gospodarza zagrają z tymi dwoma drużynami w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA (11 czerwca nasi wschodni sąsiedzi zmierzą się tu z Armenią; 14 czerwca z Irlandią), a to również doskonała okazja, żeby zobaczyć na żywo w akcji świetnych zawodników. Sprzedaż biletów na mecze Ukraina – Armenia i Ukraina – Irlandia rozpocznie się 30 maja i będzie prowadzona za pośrednictwem portalu laczynaspilka oraz w centrum biletowym MAKiS (Atlas Arena). Ceny wejściówek: 60 zł i 40 zł.

Organizatorem spotkań jest Polski Związek Piłki Nożnej wraz z Miejską Areną Kultury i Sportu.

Międzynarodowe mecze na stadionie Króla:

Polska U-21 – Niemcy U-21
wtorek, 7 czerwca, godz. 18.00
Stadion Króla, al. Unii Lubelskiej 2, Łódź

Ukraina – Armenia
sobota, 11 czerwca, godz. 15.00
Stadion Króla, al. Unii Lubelskiej 2, Łódź

Ukraina – Irlandia
wtorek, 14 czerwca, godz. 20.45
Stadion Króla, al. Unii Lubelskiej 2, Łódź

The post Bilety na mecze międzynarodowe na stadionie Króla appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.