You are currently viewing Bilety na mecz ŁKS Łódź – GKS Katowice

Bilety na mecz ŁKS Łódź – GKS Katowice

Reklama

bilety strona 1 | AleMecz.pl

Już w najbliższą sobotę początek pierwszoligowych zmagań na Stadionie Króla w sezonie 2022/23. Punktualnie w samo południe w środę rozpocznie się sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Bilety na spotkanie ŁKS-u z GKS-em Katowice będą dostępne w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.plod środy od godziny 12:00, a od czwartku wejściówki będzie można nabywać także w kasie biletowej (płatność gotówką lub kartą) od strony al. Unii – szczegółowy harmonogram otwarcia kas poniżej.

1 zł #DlaPrzyszłości

Zarówno w kasie, jak i przez Internet, oprócz “zwykłych” biletów na spotkanie z katowiczanami, każdy kibic będzie mógł też nabyć bilety droższe o symboliczną złotówkę, która zostanie przekazana na potrzeby Akademii ŁKS. Wspomniana opcja będzie dostępna przy każdym rodzaju biletu – wierzymy, że skorzysta z niej sporo osób, które będą w ten sposób chciały wesprzeć sportowy rozwój najmłodszych adeptów futbolu w naszym klubie.

Ostatnie dni na zakup karnetu

Jednocześnie informujemy, że w przeciwieństwie do poprzednich rund tym razem po zakończeniu pierwszego meczu ligowego na własnym stadionie nie będzie już możliwości kupna karnetu ani na rundę jesienną, ani na cały sezon 2022/23. Dlatego zachęcamy, aby nie zwlekać z zakupem wejściówki całosezonowej, której koszt w przeliczeniu na jedno spotkanie wychodzi dużo korzystniej niż przy zakupie pojedynczych wejściówek na każde z ligowych wydarzeń (nawet przy założeniu nieobecności na kilku meczach).

Przypominamy – początek spotkania 1. kolejki Fortuna 1 Ligi z GKS-em Katowice już w najbliższą sobotę (16 lipca) o godzinie 20:00. Do zobaczenia na Stadionie Króla!

banner lks kat | AleMecz.pl


cennik strona bilety 1 | AleMecz.pl

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Harmonogram sprzedaży w kasach (kasy od al. Unii – płatność gotówką lub kartą)

 • Środa (13 lipca) | godz. 15.00 – 19.00 (w kasach dostępne jedynie karnety)
 • Czwartek (14 lipca) | godz. 15.00 – 19.00
 • Piątek (15 lipca) | godz. 10.00 – 19.00
 • Sobota (16 lipca) | godz. 15.00 – 21.00

img 0184 | AleMecz.pl


Instrukcja zakupu biletu:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – GKS Katowice”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane (ew. kliknij „Doładuj moją kartę/Chcę Kartę Kibica”
 5. Wybierz typ biletu
 6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

The post Bilety na mecz ŁKS Łódź – GKS Katowice appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.