Akademia ŁKS z nowym systemem zarządzania

Akademia ŁKS z nowym systemem zarządzania

akademia lks lodz osrodek treningowy lks - Akademia ŁKS z nowym systemem zarządzania

Przymusowa przerwa w rozgrywkach ligowych nie oznacza, że w klubie nie dzieje się nic, co ma pomóc w tym, że aby Akademia ŁKS jako organizacja sportowa działała jeszcze lepiej. ŁKS podpisał bowiem umowę z ProTrainUp na wprowadzenie profesjonalnego systemu zarządzania klubem sportowym, który został spersonalizowany na potrzeby szkolenia młodzieży przez dwukrotnych mistrzów Polski.

– System ProTrainUp jest w tej chwili narzędziem numer jeden w naszym kraju. Dzięki swojej funkcjonalności pozwala budować bazę ćwiczeń, tworzyć konspekty czy też mikrocykle treningowe. Możemy poddać każdego zawodnika szczegółowej obserwacji poprzez testy sprawności specjalnej i motorycznej. Co więcej, moduł medyczny określi stan zdrowia każdego zawodnika, a scoutingowy pozwoli obserwować młodych piłkarzy, których ŁKS będzie chciał pozyskać – podkreśla Krystian Kierach, koordynator Akademii ŁKS. – ProTrainUp pozwala nam ponadto zarządzać kadrami oraz kontrolować składki. Jest również znakomitym narzędziem do komunikacji z zawodnikami czy rodzicami, gdyż wersja mobilna pozwala mieć dostęp do systemu w dowolnej chwili. Jednocześnie dostęp do systemu w razie potrzeby mogą otrzymać także inne osoby zatrudnione w klubie, takie jak księgowa, fizjoterapeuta, scout bądź trener przygotowania motorycznego – dodaje Kierach.

Wszyscy trenerzy Akademii ŁKS przeszli już szkolenie online dotyczące obsługi systemu. Najbliższe dni przeznaczą natomiast na uzupełnienie danych i przystosowanie systemu ProTrainUp do potrzeb sezonu.

protraninup - Akademia ŁKS z nowym systemem zarządzania

The post Akademia ŁKS z nowym systemem zarządzania appeared first on ŁKS Łódź – oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.