You are currently viewing 7. EDYCJA AKADEMII KLASY EKSTRA | EXTRA | 11|05|2022

7. EDYCJA AKADEMII KLASY EKSTRA | EXTRA | 11|05|2022

Już po raz kolejny do klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy zawitają Akademie Klasy Ekstra! Projekt współorganizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Fundację Ekstraklasa oraz akademie piłkarskie klubów ekstraklasowych. W środę na boisku przy ulicy Sokoła już od godziny 10:00 odbędą się treningi dla dzieci, turniej piłkarski oraz wiele atrakcji dla rodzin.

Ekstraklasa oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki współpracują ze sobą od lat, ale od 2016 roku partnerstwo to zostało potwierdzone podpisaniem strategicznej umowy.

Akademie Klasy Ekstra to cykl profesjonalnych treningów prowadzonych przez klubowych szkoleniowców na obiektach drużyn ligi. Biorą w nich udział dzieci w wieku od 3 do 11 lat, które mają niepowtarzalną okazję do spotkania z trenerami i piłkarzami pierwszego zespołu. Jego głównym celem jest promowanie szeroko pojętej aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Tegoroczna edycja Akademii Klasy Ekstra zaplanowana jest na środę, 11 maja. Zapraszamy na boisko przy ulicy Sokoła, życząc udanego dnia z rozrywką, dobrą zabawą i aktywnej rekreacji! Wszyscy uczestnicy zmagań sportowych, a także rodziny i obserwatorzy będą mieli okazję spotkać się także z grupą zawodników pierwszej drużyny Piasta. Będzie to okazja do pamiątkowego zdjęcia, zebrania autografu oraz rozmowy ze swoimi idolami.

SPONSOR STRATEGICZNY PIASTA – MIASTO GLIWICE

SUBSKRYBUJ I BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY —- http://bit.ly/1Wdo9mm
—————-
Podobało się? Obejrzyj nasze inne materiały! http://bit.ly/1NuotqJ

To oficjalny kanał YouTube Piasta Gliwice – czekają na Ciebie tutaj: najnowsze wywiady, kulisy z meczów, konferencje prasowe, relacje z treningów, dopingujący kibice i piękne kobiety na stadionie i inne ekskluzywne materiały z życia klubu.

—————-
Koniecznie zajrzyj także tutaj:

Najnowsze informacje – http://www.piast-gliwice.eu/
Społeczność – https://www.facebook.com/PiastGliwice/
Video – https://www.youtube.com/user/PiastGliwiceTV/
Twitter – https://twitter.com/piastgliwicesa
Najlepsze zdjęcia – https://www.instagram.com/piastgliwicesa/
Biznes – http://www.kb.piast-gliwice.eu/

—————-
Wciąż mało? Obejrzyj najpopularniejsze video Piasta Gliwice:

https://www.youtube.com/watch?v=U1pKoXPJIMs